Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igeny szerinti szoptatas...

Igeny szerinti szoptatas eseten, hogy lehet leszoktatni a baba arrol, hogy ne hasznaljon cumikent ( nyugtatasra elalvashoz)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szopás után beteszed az ágyába. Lehet, hogy sír egy keveset, de hamar megszokja, hogy elaludjon egyedül is.
2014. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megprobaltam, az 1 honaposom fel orat bombolt, mire fal feher lett,igy inkabb kivettem es ezzel nem probalkoznek ujra....
2014. aug. 8. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Egy honapossal en ezzel nem probalkoznek....azt se tudja mi van hol van, most csoppent erre a vilagra. A cici egy biztos pont neki, ne vedd el tole! Az enyem is sokaig azon aludt el, 6-8 hetesen mar ringatva is. Az alvas az idegrendszer erettsegetol fugg, tehat ha meg nem erett meg ra akkor hiaba probalkozol ilyen modszerekkel.

Egy egy honapost sirni hagyni ennyi ideig...hat nekem nem lett volna szivem. Jo, h tobbet nem probalod! Az enyem 7 hos es ringatva, v bkocsiban, v cicin alszik el, nekunk ez igy tokeletes. Ugy probald, h mindenkinek jo legyen de szerintem hagyj meg egy kis idot neki, nagyon pici meg. Kesobb majd ugy kell levadasznod, h szoptathass mert annyira fogja erdekelni a vilag:-)

2014. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek az előzővel. Én is 6 hét után tudtam letenni, hogy egyedül aludjon. Mondjuk nem cicin altattam, ő cumizik. (Aztán most néha cicin alszik el, ha minden kötél szakad.) 3,5 hós
2014. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Az en kislànyom 1 hósan meg fel 1 óránként cicizett es nem azért mert éhes volt... Ez ilyen. Ja es azon is aludt el, sőt éjszakákon keresztül a szájába volt folyamatosan, es ha kiesett mar kereste es sírt utána . Semmit sem tettem Szépen leszokott magátol az egész éjszakai es óránkénti cicizesrol ahogy nagyon lett :)
2014. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én kislányom is egy hónapos, ő is sokat cicizik. Amikor tudom, engedem neki: amikor a 2 évesem alszik, este és éjszaka. Nappal nincs mindig idő arra, hogy órákig szopizzon, ilyenkor bizony cumit kap :( A kisfiam ilyenkor 2 óránként szopizott egy órán át! De ő első baba volt, ráértem.
2014. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyem 2 honapos mult es most kezd leszakadni a cicirol, de estenkent amikor mar faradt, csak az nyugtatja meg. En is probalkoztam, hogy hagyom sirni, de nem jott be. Par pillanatig kell csak ringatni, hogy elaludjon, ennyit kibirok es a kis lelkenek sem artok vele.
2014. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem fogadja el a cumit, igy ha a cicit nem adom neki akkor ordit. Nincs cumi opcio.
2014. aug. 8. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 honap volt rászoktatni a cumira. Sikerült , onnantól nyugton volt kicsit :D mostmár 9 honapos , cumival alszik el :) de napközben nem adom oda neki, mer mar 4 foga van es nem akarom hogy kifelé nőjön :(
2014. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!