Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejet hol vásárolhatok...

Anyatejet hol vásárolhatok nagy mennyiségben? Nincs fölösleges eladó teje valakinek?

Figyelt kérdés
Hol tudnék bevizsgált anyatejet vásárolni nagyobb mennyisegben?aki tud segítsen,vagy esetleg akinek van eladó lefagyasztott tejcsije és már nem tudja hova tenni,megvásárolnám!magyjából 1-3hét múlva költözünk külföldre és nekem nincs tejem.jelenleg egy anyukától hordom,de ő is napi egy étkezésre elegendőt tud adni,a többi tápszer és mivel kiköltözés után ennyi sem lesz,ezért szeretnék fagyasztottan vásárolni amennyit csak lehet... (Lehetőleg bevizsgált tejet)

#anyatej #anyatej vásárlás
2015. márc. 12. 12:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz akkor több féle tápszert kipróbálni, valamelyiket csak elfogadja, nekünk is kb a 6. vált be.

Ha sikerül is tejet venned, hogyan oldod meg a fagyasztott tej szállítását, hogy ne olvadjon ki?

2015. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem én így nem költöznék. A tápszert nem eszi meg, idegen ember ki tudja mióta és milyen körülmények között fagyasztott anyatejét meg nem adnám neki. Éhezni csak nem éhezhet.

Egyébként sem normális, hogy ha tápszert eszik, dupla mennyiséget hány. Gyerekorvos mit mond erre? Szerintem ki kellene vizsgálni, mi ennek az oka.

2015. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hűtőtáska...
2015. márc. 12. 13:16
 14/24 anonim ***** válasza:

Az hogy bukik egy baba, meg az hogy a a dupláját hányja ki, az nagyon nem ugyanaz. És míg a bukás úgymond normális, a hányás nem! Ezt ki kell vizsgáltatni.

Ha apad a tejet próbáld fejni és sűrűn cicire tenni a babát.

2015. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem én fogom leadni a tejet,mivel anyukám is tejleadó volt,napi másfél,két litereket fejt pluszba,nővérem is,én pedig itt szenvedek vele.igazából ezután nem is szeretném tápszerezni,ha megtalálnánk a tökéleteset,akkor sem.anyagilag megtehetjük,hogy megvásároljuk a tejet,csak már találni kellene olyat aki el is adja... És nagy mennyiségben,mivel lassan megyünk ki,apukám dolgozik,a férjem szintén (külföldön) így egy héten csak 1-2alkalommal áll rendelkezésre az autó
2015. márc. 12. 13:24
 16/24 anonim ***** válasza:
Én sem adnám más fagyasztott tejét mit írtam azt mond amit akar az illető.. én is at tudom mondani hogy vagy próbálkozól több tápszerrel vagy a megoldás ha fejed géppel és így szaporíthatod.A.
2015. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ui: én sem utaznék így.. keress fel egy szoptatási tanácsadót. Fejd gèppel minnél gyakrabban egyél( szénhidrátot) igyál sokat. Ha van tejed akkor biztos lehet valahogy szaporitani. Nem lesz könnyű de hidd el ha szánsz rá időt meglehet az eredménye. Ha mégsem akkor addig próbálkoznék a tápszerrel amig el nem fogadja valamelyket. Olyan nincs hogy egyikse jó. Fel a fejjel .A.
2015. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély hogy találsz olyan embert... ne az utazás legyen már az első helye...
2015. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én géppel fejem 3,5 l tejet adok le és a kicsim 7 hónapos lesz szóval aki azt mondja hogy géppel nem lehet fentartani az hülyeséget beszél. Ja és a picim az elejétől így kaja a tejet cicire sajna nem tudtam tenni így még az az inger is elmaradt.Ne add fel..
2015. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj idegentől anyatejet, mert a HIV, hepatitis stb is átjut rajta a babádba, ha beteg az illető. Kitartást nektek!
2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!