Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejet hol vásárolhatok...

Anyatejet hol vásárolhatok nagy mennyiségben? Nincs fölösleges eladó teje valakinek?

Figyelt kérdés
Hol tudnék bevizsgált anyatejet vásárolni nagyobb mennyisegben?aki tud segítsen,vagy esetleg akinek van eladó lefagyasztott tejcsije és már nem tudja hova tenni,megvásárolnám!magyjából 1-3hét múlva költözünk külföldre és nekem nincs tejem.jelenleg egy anyukától hordom,de ő is napi egy étkezésre elegendőt tud adni,a többi tápszer és mivel kiköltözés után ennyi sem lesz,ezért szeretnék fagyasztottan vásárolni amennyit csak lehet... (Lehetőleg bevizsgált tejet)

#anyatej #anyatej vásárlás
2015. márc. 12. 12:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tornais nem sokásom privátba válaszólni. Amúgy mért is izgi az idegen tej?? Igen van mennyiség szerencsés vagyok és teszek is érte minden nap pedig már a cipőm tele van egy kicsit az állandó fejésekkel hogy nem tudok sehova se menni.. stb..
2015. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A szoptanít készüléket nem próbáltad? Lehet, hogy a tápszert is jobban elfogadná, ha "ciciből" jönne. Egy próbát megér. Bevizsgálatlan tejet semmiképp se vegyél szerintem se!
2015. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Off lesz, de ne stresszelj szoptatás közben azon, hogy kevés a tejed! Mivel a mell nem cumisüveg, nem tud kifogyni! Hogy mégis elapad, szerintem a legtöbb esetben azért van, mert az aggodalom miatt nem indul meg a tejleadó reflex! Én ebben vagyok már fél éve, de még mindig szoptatok. Egyre kevesebb a tejem, tudom, mert fél éve mérek minden szopit, de most már biztos vagyok benne, hogy annyira koncentrálok szoptartás közben, hogy sikerüljön, hogy ezért nem sikerül. Ha a figyelmem elterelődik vagy megnevettetnek, rögtön érzem a reflexet. Reflex nélkül is jön valamennyi tej, de akkor elégedetlen a baba, ha reflex van, akkor nagyokat kortyol. Mivel a tej főleg a reflex során termelődik, minél többször kiváltódik ez a reflex, annál többször lakik jól a baba. Tehát működik a tanács, hogy tedd minél többször mellre és lesz elég tej, de amiért sok esetben mégsem sikerül, meggyőződésem, hogy az aggodalmaskodás miatt van. Nem szabad annyira akarni, koncentrálni, még picit sem, nagyokat lélegezz közben és engedd el magad. Nem fogyhat ki a mell, csak a tejleadó reflex gátlódik, ami hosszútávon valóban apaszt.
2015. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ha már mindenáron anyatejet akarsz adni, legalább próbáld meg, hogy megbízható forrásból veszed.

Szomorú, de sajnos igaz, a pénzért sok mindenre hajlandóak az emberek, simán átvághatnak bármivel.

Ha nincs tej, akkor nincs. Ez nem ambrózia, nem gyógyítja a rákot, nem csodaszer. Ne kísérletezz a babádon mindenféle tejekkel, annál sokkal biztonságosabb a tápszer. Csak meg kell találni a megfelelőt.

2015. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!