Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Medela elektromos mellszí...

SOS! Medela elektromos mellszívót kaptam kölcsön, de a tartály résszel baleset történt, így nem adhatom vissza. Hol tudnék ilyet beszerezni, kompletten nem tudom megvenni!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Rákérdeztünk a Brendonban, és tudnak alkaztrészeket beszerezni, de kellett volna nekik a jótállás. Mondtuk, hogy nem garanciába akarjuk megvenni, de akkor is ragaszkodtak hozzá. Nem értem minek a jótállás... Esetleg kérdezd meg Te is a Hozzád legközelebb lévő Brendonba, hátha ott nem akadékoskodnak.
2010. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen mellszívóm van. Nem kell drága mellszívótartály hozzá, elég hozzá egy MEDELA cumisüveg. Ugyanúgy működik együtt. Én amikor azzal fejtem, akkor elve mindig két üveggel lett, ezért vettünk, hogy fejés közben ne kelljen öntögetni, csak lecseréltem az alján a tartályt egy másik cumisüvegre :-)

[link]

Itt a viszonteladók listáját is megtalálod.

2010. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kb mennyibe keröl egy Medela cumisüveg?
2010. febr. 17. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A google sokat segít :-)
2010. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!