Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy reagál babátok a szoptató...

Hogy reagál babátok a szoptatós teára?

Figyelt kérdés
2 hónapos a pici,még csak 3x ittam ilyen teát,azokon a napokon mindig nyűgösebb volt és talán a hasija is fájhatott,még meg is hajtotta egy kicsit.Okozhat e ilyet a tea?Mert tudnám másra is fogni hogy miért lehetett rossz neki,de ha a tea is okoz ilyen panaszokat akkor tudom hogy az volt.Előre is köszönöm.
2010. febr. 19. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fiam 4 hónapos koráig napi 5-6 filter szoptatós teát ittam, és a baba egész nap küszködött a hasával, erőlködött, tekergett, sírt. Akkor abbahagytam a teát, és a hasfájás is megszűnt! Sajnos nem tudtam, hogy emiatt volt :( És nem is csökkent a tejem, de azért még napi 1 filtert iszok a biztonság kedvéért, de ez már nem okoz panaszt. A székletére nekünk nem volt hatással, de elképzelhető, hogy nektek okozott egy kis hasmenést.
2010. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ én fiam a laktoherb-től volt hasfájós. A barátnőm azt mondta, inkább a herbalakt-ot próbáljam, az nem filteres, hanem teafű, és attól semmi baja nem volt a kicsinek. Esetleg kipróbálhatod azt te is.
2010. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én két hétig ittam, semmi baja nem volt Jázminnak tőle. Bár használni sem használt semmit.
2010. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is Laktoherbet használok,de nem 1 csésze-1 filtert,hanem másfél litervízbe 1 filter.így nem olyan hasfájós.
2010. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!