Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az baj hogy sokszor eszik a...

Az baj hogy sokszor eszik a 3hós kisbabám?

Figyelt kérdés
megszoptatom elalszik a cicin. Felkel 15-20perc után és kéri mapközben sokat fent van.
2015. ápr. 9. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha éhes vagy, egészséges, természetes, napi 6-8X eszel.

Akkor az sok???

-.-"

Igen sok!! éheztesd b++.... -.-

2015. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem hagyni elaludni, valamint növeld apró lépésekkel a két szoptatás közötti időt.
2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolo első baba..azzal remisztgetnek h keves a tejem a babának. Am meg ha nem vagy kepes értelmes választ adni akk ne is írj. Bunkó😒
2015. ápr. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha 15-20 percenként kéri a szopit, akkor nem lakik jól, valószínűleg kevés a tejed. 3 hónaposan már legalább 2-3 órát ki kellene bírni neki két szopás között.

Az orvos és a védőnő szerint hízik eleget a babád? Őket kellene megkérdezned.

2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen elegendő azt mondja
2015. ápr. 9. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendben no a sulya akkor van eleg tejed. Neki ilyen a ritmusa. Ne eroltesd lehet kesobb fog tobbet enni. Bar az enyem tan sosem birt ki 2-3 oranal tobbet...mondjuk en sosem neztem az orat.
2015. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ertem ezt a 49%os valaszolot.. az osszes kerdesemhez ir nekem is, es mindig ennyire tusko, taho modon.. ennyire raer a gyerek mellett? Miert ilyen k*csog egy anyuka? Komolyan nem ertem, miert ide jar kiduhongeni magat, amiert a ferje nem szexel vele. Besavanyodott, borzalmas elete lehet, ha ettol erzi jol magat. Az osszes kommentjet jelentem most mar, hatha kitiltjak, mert eddig meg normalisan egy kerdesre sem tudott valaszolni.



A kerdesedre valaszolva pedig:

Az enyem pontosan ugyanezt csinalta ennyi idos koraban, de nagyon nagyon meguntam. Egyszeruen semmit, de semmit nem tudtam mellette csinalni. Alig aludt, folyton evett, de csak 1-2 percig szopizott. Nekem az segitett, hogy eves utan, miutan kb fel ora elteltevel megint enni szeretett volna, akkor fogtam magam, feloltoztunk es kivittem setalni. Aludt egy keveset, majd utana hazamentunk es megetettem. Utana ha megint enni szeretett volna, akkor megprobaltam lefoglalni, vagy megint kivinni. Igy elegge megehezett ahhoz, hogy teleegye magat, es mivel elotte aludt, ugy nem is aludt be szoptatas kozben. Nagyon szepen beallt ezutan 3 orankenti evesre par nap alatt.

Szerintem az nem helyes valasz, hogy ilyen a ritmusa. Nem vagyok hive az orara szootatasnak, meg annak, ha idohoz van kotve, de ez nem normalis. Az igeny szerinti szoptatast is lehet alakitani azert. Ha 20 percenkent eszik, akkor nem lakik jol soha, es nem urul ki a gyomra soha. Nem ehezik meg. Ugy kepzeld el, mintha felorankent innal egy pohar tejet. Ehes sem vagy, de jol sem laksz. Ez nem jo. 2 orat szerintem ki kellene birnia egy 3 honapos babanak.

Plusz az a baanak sem jo egyebkent, ha nem alszik napkozben. 3 honaposan volt, hogy fel orat aludt napkozben, azt is 3 reszletben. Miota beallt rendesen az evese, azota 3x alszik napkozben, osszesen 4 orat. Sokkal egyszerubb igy azert. Most 5 honapos.

2015. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!