Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugye még ne adjam fel?

Ugye még ne adjam fel?

Figyelt kérdés
Picim 6 hetes lesz szombaton. Igény szerint szoptatom, de nem elég a tejem. Szépen szopik, ha kell non stop a cicin van, de egy idő után ha nem jön a tej akkor sír és a végén mindig kap kiegészítést. A tejem össze vissza van, van, hogy 50et van, hogy 20at tud csak kisajtolni. Van, hogy semmit. Iszok, eszem rendesen már igyekszem nem ezen stresszelni és pihenni. Szerintetek mit tudok tenni, nem szeretnék lemondani a szoptatásról. Tápszer macerás és mű. (Saját véleményem, és segítséget kérek nem ész osztást, mert azt mi denki tud...nagyon szeretném csak szoptatni, de a testem nem engedelmeskedik, rossz érzés nagyon)

2015. ápr. 28. 13:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A védőnő szerint eheztetem mert már 110et kellene ennie, es a sulya sem megfelelő. En magamra vettem mert nem szeretném eheztetni. Ő tanácsolta hogy mindig potoljam ki tápszerrel, de 110et nem képes megenni egyszerre, tegnap azt mondta ilyen nem letezik. Párom szerint ez a nő hulye.
2015. ápr. 28. 15:14
 12/21 anonim ***** válasza:
Nagyon durva a Vedonod, fel lehetne jelenteni. Az enyém is már az első látogatásakor tápszert akart feliratni. Nincs ilyen hogy 110 kéne ennie a babának!! Sztem hagyd el a kiegészítést, komolyan nincs rá szükséged. Tényleg 20 percenként újra termelődik a tej és az anyatej más mint a tápi, nem lehet így mérni. Egyszerűen hihetetlen hogy a védőnő ahelyett hogy segítene az anyukának inkább rosszal riogatja.
2015. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülye a védőnőd. Dobd ki! Meg a mérleget is! És nyugi, és kitartás!
2015. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
na hát az nem semmi,hogy jól hízik és mégis azt mondja,tömd meg tápszerrrel :s
2015. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagy súllyal született és mindig ezzel indokolja.
2015. ápr. 28. 18:04
 16/21 anonim ***** válasza:
ha egyszer tápszerből se enne 110-et nem értem mit problémázik. abból se kell neki a több
2015. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Eddig 90 volt a legtöbb amit megevett.
2015. ápr. 28. 20:31
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
ha a babád nem kéri amúgy se ne erőltesd. ha jó a súlya,ezt azért heti 1x mérd le ugyanabban az időben evés előtt (hogy az ő súlyát kapd meg tisztán) meg megvan az elég pisis pelus akkor csak bológass,hogy igen ha kell akkor adsz neki tápszert. nem hazudsz,ha kell adsz. az meg,hogy nem kell hát azt ne kösd az orrára.
2015. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Minden baba más. Az én lányom 8naposan szopott 120milit. Egy hét alatt 400grammot hizott. Az én védőnőm meg ezen háborog,de ha egyszer ennyit szopik :D
2015. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
utolsó úristen :D nem csak az enyém ilyen farkasétvágyú :D
2015. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!