Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek szopizik a babócám,...

Mit tegyek szopizik a babócám, meg kap már szilárdabb ételeket is, de nem igazán akar hízni. Szinte 1 hónap alatt nem hízott semmit . Jól lakni jól lakik. Arra gondoltam hogy nem tápláló neki már a tejci? Most lesz 6 hónapos 5,90 nem kevés a súlya?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdzed meg a védőnőt. És ha azt mondta, hogy ne aggódj, akkor tényleg ne, nálunk is voltak ilyen időszakok. És úgyis csak azt mondják, ha kakil, pisil, jókedvű, akkor semmi probléma..
2010. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Hívtam a védőnéit és azt mondta menjünk el az orvosunkhoz és Ő majd meg mondja. Lehet ír fel tápszert, De én nagyon tápszer ellenes vagyok

Egy éves koráig muszály neki tej alapú dolgot ennie?

És tápszer helyet nem jó lenne a tejpép?

2010. febr. 24. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ez elég egyértelmű. A nem tápláló tej nem létezik. Aki azt állítja, hogy van ilyen csal-lop-hazudik (bocs, hogy ilyen durván fogalmazok). Vannak olyan időszakok, amikor a babák kevésbé nőnek. Tipikusan miután megduplázták a súlyukat (nem tudom a te babád mennyivel született). Mindenesetre ha megindul a mozgásfejlődés, "lemozogják" a kalóriákat. A lényeg, hogy jókedvű, egészséges, a széklete ok. Lehet, hogy van orvosi probléma a háttérben (nem vagyok orvos, ez csak egy lehetőség), de azt a tápszer tuti nem oldja meg!!!!!!!!!
2010. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!