Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha tegnap 7 körül megittem 2...

Ha tegnap 7 körül megittem 2 deci sört (1 százalék alkoholtartalmú), most 10-kor szoptathatom 10 napos babámat?

Figyelt kérdés
Nem fejtem, mert nincs annyi. Azt hittem alkoholmentes a sör :(
2015. júl. 12. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
na ne szopass... persze h igen.
2015. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugye viccelsz? Az szinte semmi... es este 7 ota nem szoptattal???
2015. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyébként sem tudtam volna szoptatni, mert a nem sebes mellemből sem jön szinte semmi, de azért kifacsarjuk az utolsó cseppet. Viszont ez is éppen gyógyult, nem szabad agyonkínozni, mert újra vérezni fog :(
2015. júl. 12. 09:37
 4/9 anonim válasza:

Ez az üdítő,mivel másnak nem nevezhető kb.20-25perc alatt szívódott fel a szervezetedben vagy párologtattad el.

Egy valódi világos sör ami kb.4.5-5% alkohol tartalmú 3.5 óra alatt távozik teljesen a szervezetből.(ilyen baromi melegben még egy kicsit hamarabb is, mivel fokozottabb az izzadás)


Lee Harvey Oswald a detoxikáló fantomja

2015. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Kapott helyette valamit vagy este 7 és reggel 10 között éhezett?
2015. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sebes mellbimbóból is ugyanúgy kell (lehet) szoptatni mint a nem sebesből. A lényeg hogy kenegesd minden szoptatás után, nekem a Bepanthen vált be, pár nap alatt helyrejött a sebes mellbimbó!

Ami nagyon fontos hogy teljesen kapja be a cicit a baba, és jól szopizzon, ehhez több pózt is érdemes kipróbálni!

2015. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a sebes mellbimbó sajnos vérzik, mihelyt megszívja. Rettentő érzékeny. Majd helyrejön. A másikkla is így jártam az első napokban. De már abból legalább tud enni, nem vérzik.


Nem! Nem evett a 10 napos kisbabám este 7 és reggel 10 között. Itt éheztetem......

2015. júl. 12. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, kap tápszeres kiegészítést a baba, ha ennyire kevés a tej. Valószínűleg este csak azt kapott és tejet nem. Biztos, hogy nem éheztették.

Semmi baj kérdező, már szoptathatod a babát.

Legközelebb óvatosan a sörökkel, mert becsapósak. Tejserkentesre nagyon jó, de máskor nagyon nézd át a dobozát.

2015. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szomjoltásra tökéletes az ásványvíz. A sör nem tejszaporító.
2015. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!