Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eddig 20 percig szopott ma...

Eddig 20 percig szopott ma hirtelen már 10 percig tartottak csak. Jól lakik ennyi idő alatt is?

Figyelt kérdés

Nem érzem hogy jobban enne, vagy hatékonyabban, vagy többet. Attólmég lehet hogy többet eszik? Holnap lesz 7 hetes.

Nektek hogy alakult a rövidülés?



2015. aug. 26. 17:35
 1/5 Bella169 ***** válasza:

Ugyan az én babám még csak 6 napos, de ez már nála is megfigyelhető.

A kórházban 20-30 percet volt mellen és 10-20 grammot sikerült ennyi idő alatt ennie (párszor mérték)

Most hogy jobban megindult a tejem itthon sokszor 8-10 perc alatt eszik 40-50 grammot. Én minden etetés elött és után mérem, és vezetem egy figyelőfüzetbe, hogy mennyit eszik. Amúgy az én babám se szívja jobban mint az elején, csak ugyan arra a szíváserősségre több jön és így többet eszik.

2015. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem is érzed a különbséget?
2015. aug. 26. 19:59
 3/5 Bella169 ***** válasza:

Nem. Nem érzem hogy màsképp szopizna.

De hogy ne idegeskedj mérd meg párszor mennyit eszik.

Én is ezért mérem, hogy làssam elegendő amit megeszik.

2015. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Biztos, hogy jóllakott, hiszen abbahagyta a cicizést. Második babám mindig kb 5-10 perc alatt lezavarta a cicizéseket, én sem nagyon tudtam elképzelni hogy hogy lakott jól ennyi idő alatt, de mégis rengeteget hízott mindig is úgyhogy nem idegeskedtem. (első babám folyton fél órákat lógott a cicin ennyi idősen, mégis kevesebbet hízott)

Te se idegeskedj, a babák pontosan tudják mennyi tejre van szükségük, ez akár naponta is változhat. Ha szépen hízik semmi ok az aggodalomra!

2015. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ditta323 ***** válasza:

Lánykám is képes volt 30 perceket szopizni, de volt hogy alig 10 perc alatt jóllakott.

De volt olyan 1-2 hónapos kora körül 1-1 nap mikor sztrájkolt: szopi max 2 perc és ment az üvöltés még akkor is ha a fejem tetejére álltam is, akkor adtam neki vizet 2 korty és ismét hisztizett. Egésznap ez ment este meg 10 perc alatt álomba ette magát :)

2015. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!