Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert sir minden etetes...

Nné Adrea kérdése:

Miert sir minden etetes közben? Alig kezdjuk el ordit. Valtoztatok szopi pozt, büfizünk. Közben és utána is. Puki és kaki is nagy sírasik közepedte távozik. Kezei ökölbeszoritva, lábát húzogatja es megfeszíti magát.

Figyelt kérdés
Kb.3 hete csinálja ezt. Patikai es nem patikai szereket kiprobaltam pocakfájásra. Eredmenytelen. De ez a sírás aggaszt. Kinövi 3 hónapos kora korül mondják. Nem tapasztalom.(3 1/2 hó vagyunk) Bal mellemet jobban elfogadja a jobbat kevesbé. És keveset is hizik. Van nincs meg heti 10 dkg minimum./vedőnő szerint/ Meddig tart?
2015. szept. 20. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,ezt nem szabad annyiban hagyni!! Az orvosod meg úgy látszik nem érti a munkáját vagy csak tojik bele. Egy csecsemőről van szó,nem játék babáról,ezt tudnia kell(ene)!! Járj a nyakára,hogy már pedig ki kell deríteni. Az a kötelessége,hogy ha te elviszed a gyermeked hozzá,ne legyintsenmhanem igenis járjon utána,hogy mi a gond. Bárm lehet. Olyan érzékeny még a gyomruk.
2015. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat. Az együttérzést. Nagyon aranyosak vagytok. Kezdtem azt hinni én lihegem túl a dolgot első gyerekesként.Most elsö körben kipróbálom tejmentes diétát,ha nem változik megyek tovabb.
2015. szept. 24. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!