Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok olyan szoptatásról...

Tudtok olyan szoptatásról szóló Facebook csoportot, ahol nem túl radikális anyukák vannak?

Figyelt kérdés
Csatlakoztam nemrég a Szoptatási tanácsadás - kérdezz felelek csoporthoz, de nem az én világom... túlságosan, hogy is mondjam, fanatikusok nekem az ottani anyukák. Van olyan, ahol egy kicsit lazábbak a tagok, és nem a mindenhol, mindig 0-24-ben, nonstop lógjon rajtad a gyerek, és semmi mást ne csinálj, neked ne legyenek igényeid stb. elvet vallják?
2015. okt. 25. 16:29
 1/3 Arobot válasza:
Lehet off, de ha nem szoptatósharcosokkal akarsz beszélgetni, akkor inkább maradj a "sima" anyukás csoportoknál. Ott is vannak szoptatáspártiak, de nem köveznek meg, ha vágysz egy kis magánszférára! :) (Üdv a klubban) :)
2015. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda èn is belèptem merz szüksègem volt az infókra..de ki is lèptem.. igenis agresszívak ott a válaszolók. Mindente odaírjàk hogy kösd magadra a gyereket mint megoldàs. Áhh nekem nem jött be.. jó szó ez, fanatikusok sztem is :D ajánlok egy jót helyette:

Szoptatós és tápszeres anyukák bèkés csoportja

Én még a tápszeres csopikban is kérdeztem szopival kapcs. hiába voltam a szopis csoportban, valahogy ott nnormálisabb válaszok jöttek.

2015. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, kipróbálom.

SZoptatok egyébként 4 hónapja, kizárólagosan, de sokszor azt érzem, hogy ezek nem normálisak. Pl. a múltkor volt egy olyan, hogy pár hetes pici, alig hízott valamit az első 1 hónapban, anyuka éjjel-nappal az ágyban vele, szegény gyerek folyton cicin, hogy valamit kisajtoljon, mert anyának nincs teje. Mindeközben a nagyobb, 2 éves gyerek 2 hete a mamánál, mert anyukának nincs ideje ellátni, mivel ugye nonstop szoptatja a kicsit, az a szerencsétlen meg kb. éhezik, mert alig van teje a nőnek, de neeeem, nem pótol semmiképp. És a többi még tapsol is neki, hogy igaza van, ne adja fel, milyen ügyes. Na, nekem itt ment el a kedvem az egésztől...

2015. okt. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!