Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi előteje volt...

Kinek mennyi előteje volt terhesség alatt? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem, hogy akinek terhesen sok előteje volt meg rendesen kifolyt, annak szülès után volt teje rendesen, vagy egyáltalán nem volt? A válaszokat előre is megköszönöm👌💟😊
2015. nov. 25. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen folyt, éjjel állandóan átázott a pizsama felsőm. Szülés után is volt tejem, de nem igazán volt elég, csak 2 hónapos koráig tudtam szoptatni a fiamat.
2015. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oh😢 en imatkozom h legyen sok tejem.. De hat sok az elotej, es azt mondjak h az nem olyan jo :(
2015. nov. 25. 19:23
 3/14 A kérdező kommentje:
De en hiszem h lesz tejem 😊 es tudom etetni a kicsit :)
2015. nov. 25. 19:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindig annyi, hogy ha megnyomtam a bimbómat, jött belőle. Néha kifolyt annyira, hogy foltos lett a pólóm, de ritkán, viszont a bimbómra száradva mindig volt egy kicsi. Rengeteg tejem van első perctől kezdve, 4,5 hónapos a lányom, csak szopizik, és még mindig több van, mint amennyit megeszik.

A barátnőmnek annyi előteje volt, hogy rendesen ömlött belőle sokszor, már terhesen kellett használnia melltartóbetétet. Ő is szoptatja a két hónapos kisfiát, rengeteg a teje. Én nem hinném, hogy az előtejnek van köze a szoptatáshoz.

2015. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De jó😊😊 akkor egy megnyugodtam👍 koszi a valaszt! Csak tudod, nekem most tömik a fejemet mindenfèlèvel😁 ès egy kicsit elbizonytalanodtam.. Èn nagyon szeretnèm szoptatni a kicsimet, nem szeretnem tapszerezni😊
2015. nov. 25. 19:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon folyik, este is. Meg most èrzèkeny is
2015. nov. 25. 19:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs a kettő között. Ha sok előtej van, nem jelenti azt, hogy biztos sok lesz szülés után is, de azt sem, hogy kevés lesz. Ahogy az előtej hiánya sem jelenti azt, hogy az anyuka majd nem tud szoptatni, de azt sem, hogy biztosan tud.

Ne görcsölj rá erre. Próbáld szoptatni, amit lehet normális keretek között, azt tedd is meg érte, de nem szabad görcsösen akarni, és kudarcként megélni, ha nem sikerül. Ugyanolyan jó anyuka lehetsz, ha nem sikerül szoptatni mintha tudod szoptatni.

Sok sikert és kitartást!

2015. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves valaszt válaszokat😊
2015. nov. 25. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem egyáltalán, és 7 hónapja szoptatok. Nem hiszem, hogy van összefüggés. Szerintem 90 százalékban azon múlik, hogy ne izguld túl. Természetesnek kell venni az egészet és akkor nem lesz gond. Nálam az imádkozás meg a kérdéskiírás már túlizgulásnak minősül.
2015. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb. félidőtől volt előtejem. Leginkább reggelre találtam foltot a pólómon, illetve később már napközben is észrevettem a mellemen, de nem volt szükség melltartóbetét használatára. 6 hónapos koráig kizárólag szoptattam a gyerkőcöt, illetve szükség esetén fejni is tudtam mellette (5 hónapos korában egy kis műtét miatt 2 napig nem szoptathattam, így előre fejtem és fagyasztottam). Végül 13 hónapos koráig szoptattam, de nem a tej mennyisége okozott problémát, hanem magától hagyta abba.
2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!