Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akine van előteje a terhesség...

Akine van előteje a terhesség során az mindenképpen fog tudni szpotatni?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggés? Kb 2 hete délután aludtam egy órát és a lepedőn volt egy kicsi nedves folt, meg a cicimen is egy fura száradt valami, de nem tudtam mi az. Tegnap feküdtünk az ágyban erre a párom mondja hogy foltos az ágy kifolyt a nyálam? :) mondtam neki hogy kizárt dolog, és utána láttuk hogy a cicimből folyik. Szerintetek ez azt jelenti hogy fogok tudni szoptatni? És ugye nem jeleni azt hogy előbb szülök mint kellene? Most vagyok 34 hetes.
2013. júl. 24. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggésben a kettő. És nem fogsz ettől hamarabb szülni. Van akinek már igen korán jelentkezik az előtej.
2013. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hiába volt előtej, szegény gyerekeim tápszer nélkül éhen maradtak volna. De remèljük neked jobban fog alakulni.
2013. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy a tested jól működik, "teszi a dolgát" és ennek nálad látható jele is van. Ez mindenképp biztató, de hogy később hogyan fog alakulni a szoptatás, az nem ettől függ! Sokkal lényegesebb, hogy milyen gyakorlat szerint fogod gondozni és szoptatni a babádat.

Ha ebben jelenleg még nem vagy járatos vagy biztos, esetleg kérdéseid vannak, akkor olvass utána az igény szerinti és kizárólagos szoptatás módszerének pl. a [link] oldalon.

Kellemes babavárást! :)

2013. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és az ajánlott oldalt is!
2013. júl. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!