Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma lemerült az elem a mérlegbe...

Ma lemerült az elem a mérlegben,1 hete eltörött az elektromos mellszívó, teljesen felborult a szoptatás mivel nem tudok mérni, hány percig szokott szopizni 14 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Össze vissza szopizik nem tudom mérni..... viszont ő nem az a tipus aki abba hagyja ha elég reggelig is el lenne rajta egész hányásig... elötte időt nem mértem hanem közbe mérlegeltem
2015. dec. 13. 15:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
51%

én második gyereknél se méregetem,egyen annyit amennyi jolesik neki,ne kimérve h megetted az adagodat aztán nincs több...ha bukik hát ez van,visszajött a felesleg,pár miliről van szó,nem értem miért gond?

amugy van baba aki 10 perc aaltt megeszi az adagját,ilyen volt a fiam,de a kisebbik most fél ora alatt se eszi meg amennyit kéne neki,szoval 10 perc és fél ora közötti idő,de nem tudom,lehet a te babádnál ez 20 perc...:)

2015. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!