Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma reggel iszonyatosan fajt a...

Ma reggel iszonyatosan fajt a bal mellem? A pici babam ki sem tudta szopizni, nem akart volna megindulni a tej.

Figyelt kérdés
Nagynehezen ki tudtam fejni de meg mindig faj,normalis dolog vagy forduljak az orvodomhoz. Esetleg valami borogatast tudtok e ajanlani? Köszönöm elore is.
2015. dec. 17. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg begyulladt a melled, esetleg túltelítődött, nekem is volt ilyen, sajnos nekem hozzá 3 napig nagyon magas láz is jött.

[link] olvasgass utána, egyébként kezelhető könnyen

2015. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól esett a forró zuhany, óvatosan átmasszíroztam a mellem és elég hamar helyrejött. Kellemetlen, de elég gyakori jelenség.
2015. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meleg borogatás után próbáld meg jól átmasszírozni főleg ott ahol esetleg csomót érzel és utána fejni még vagy még jobb ha a babának sikerül utána kiszívni. Ha van csomó akkor úgy próbálj szoptatni, hogy a baba álla a csomó fele legyen, akkor tudja a legjobban kiszívni. Ha sikerült a tejcsatornákat rendbe hozni utána még fájhat, nekem volt, hogy még másnap is iszonyat volt de aztán elmúlt.
2015. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!