Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vasárnap volt 3 hónapos a...

Vasárnap volt 3 hónapos a babám. Már jó ideje csak egyszer kelt fel éjjel cicizni (csak anyatejes), viszont pár napja van, hogy óránként is kér éjjel. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet a 3 hónapos növekedési ugrástól? Ha igen,akkor meddig fog tartani? A napplokról nem tudok nyilatkozni, mert akkor előtte is sokszor és változatossan kért.
2008. szept. 19. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányom 6 és fél hónapos. Már pár hónapja átalussza az éjszakát,viszont pár napja Ő is ,van,hogy négyszer is felébred és kéri a didit. Lehet ez a hirtelen időjárásváltozás kicsit megviseli Őket, és többszőr vágynak ránk:) Szerintem pár nap és vége:))

2008. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mind a kettőtöknél a fejlődésugrás miatt lehet. 3 hónapos kor körül is és 6 hónap körül is van. 3 hónapos korunkban nappal óránként volt cicin, de kb egy hétig tartott. Kitartás.
2008. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időjárásváltozástól is lehet, hogy felébred. Sőt azt figyeltem meg, hogy teliholdkor is nyugtalan, eleve nehezen alszik el.Ilyenkor nővére sem bír magával, nehezebben kezelhető mint máskor.Bár most nem figyeltem telihold van-e, de ez is lehetséges ok olykor.
2008. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!