Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az eletromos...

Mi a véleményetek az eletromos Avent mellszívóról?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Esetleg más márka elektromosban?
2016. márc. 21. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hamar a kukában landolt. Medela swing ezerszer jobb volt.
2016. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla rosszat mondani.
2016. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt. Viszonylag kicsi a mellem, így jól lefedte a szívandó felületet és még tudtam a hátsó részt masszírozni közben. És a közepes szívás jött be.
2016. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második gyerekkel használtan vettem egy avent isis iq uno-t ami kézi, de motor is van rajta. 2 nap alatt túladtam rajta, semmit se ért. Most született meg a 3. babám, vacilláltam, hogy avent elektromos, vagy lansinoh elektromos, az ráadásul kapható 2 fejes változatban. Végül az előző rossz tapasztalatok miatt a lansinoh-t választottam! Olyan mint egy álom!!!! Egyenlőre csak maradék tejek lefejésére használtam, de percek alatt ki tudja üríteni a mellet, 2 szívási mód, és azokon belül is több szívási fokozat állítható. Nagyon bánom, hogy az előző gyerekemmel már nem vettem meg korábban, mondtam is a férjemnek, hogy bár több gyereket nem tervezünk, de csak ezért szülnék még egyet :D :D :D Szuper gép!!! Egy fejes változatban is kapható, az olcsóbb is.
2016. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, pedig sok (nagyon sok) tejem volt. A kézi Aventtel ezerszer jobban le tudtam szívni. A Medela elektromos mellszívóját ajánlották helyette, de végül nem volt rá szükségem, megfelelt a kézi Avent is.
2016. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!