Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az elso babamat nem tudtam...

Ha az elso babamat nem tudtam sokaig szoptatni, a masodikat sem fogom tudni?

Figyelt kérdés
6 hetes koraig tudtam ugy-ahogy szoptatni,tapszeres kiegeszitessel. Hiaba mindenfele mellszivo,tejserkento, vegul feladtam. Vajon a masodik babanal iskeves lesz a tejem vagy ez nem torvenyszeru? Van olyan akinek a masodikat sikerult tovabb szoptatni?
2016. márc. 22. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsovel ugyan igy voltam.

A masodikat 2,5evesen alig lehetett leszoktatni.10 hos koraig semmi mast mem fogadott el csak cicit :)

2016. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első babámat én is sajnos kevés ideig tudtam szoptatni, próbáltam mellszívót, mindenféle tejtermelő készítményeket, nem segítettek sokat. A második babát viszont 8 hónapig sikerült, pedig én is azt hittem, hogy vele sem lesz tejem. Szóval nem törvényszerű, hogy az elsőt nem tudtad szoptatni, a másodikat sem fogod.
2016. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LadyLoss ***** válasza:

Az első gyerekkel én is minden rosszba belefutottam és első gyerekesként csak kapkodtma a fejem a "jobbnál jobb tanácsok" felé.

A második gyerek szoptatására nem csak lelkielg, de technikailag is felkészültem. Minden fellelhető hiteles oldalt elolvastam, mindent beszereztem és felírtam két tanácsadó számát akik a közelemben élnek.

Úgy hozta az élet, hogy császáros szülésem után már este volt tejem és azóta is gond nélkül szoptatok. (11 hós).

2016. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!