Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik az első babátoka...

Anyukák, akik az első babátokat nem tudtátok szoptatni. A másodikat sikerült?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsot 2 honapig, a masodikat 4 hetig sikerult csak.
2014. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányommal megszenvedtem nagyon 3 éve.Nem akart szopizni, rosszabbnál rosszabb tanácsokat kaptam..stb.Kb az 1. perctől lefejt tejet + tápszert kapott..Ez működött 3 hónapig, aztán el is ment a tejem, így onnantól tápszeres lett.

A fiam az egy igazi cici függőként született meg.Az 1. perctől le se szállt a mellemről! :) Annyit hagytam szopizni amennyit akart..Nem sok időm volt bármire is, mert tényleg egész nap rajtam lógott 1-2 hónapig.Most lesz 15 hónapos, és még reggel este szopizik, plusz ha rájön napközben, akkor is.

Úgy hogy az én válaszom az, hogy IGEN!! :)

2014. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt csak 3 hónapig tudtam szoptatni. A másodikra már előre felkészültem, nagyon utána néztem, sokat ittam, sokat ettem, nagyon akartam szoptatni. Összesen 3 hét lett csak belőle. :(
2014. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!