Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyaként tüdőszűrésen?

Szoptatós anyaként tüdőszűrésen?

Figyelt kérdés
El kellene mennem tüdőszűrésre (muszáj lenne sajnos) de ugye ilyenkor besugározzák a mellkast, így gondolom a tejmirigyeket is. Származhat gondja a babámnak attól, ha utána ezt a "besugárzott tejet" is kiszívja? Vagy annyira kicsi a dózis, hogy ne aggódjak?

2016. ápr. 21. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Bár én a helyedben a háziorvossal/védőnővel/nőgyógyásszal/pulmonológussal/kórházzal konzultálnék erről,nem egy fórumon laikusokkal.

2016. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tejleadás miatt voltam.Fejtem eleve,a következő tejet kiöntöttem,sem a babámnak,se a másik kisfiúnak nem adtuk oda.

(a tüdőszűrőn mondtam,illetve a papíron látták,hogy mire kell a vizsgálat és ők eleve így tájékoztattak)

2016. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tűdőgyulladás kizárása végett voltam pár hónapja röntgenen, ott azt mondták, manapság nyugodtan lehet utána szoptatni, pedig 3x is rákérdeztem, annyira meglepett. Utána neten is azt olvastam, hogy lehet. Azért én persze aggódtam :) és inkább kifejtem egy adagot a mosdóba, amikor hazaértem.
2016. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!