Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 75 perc alatt 10 ml, ér...

75 perc alatt 10 ml, ér ennyit az anyatej?

Figyelt kérdés
Ennyit tudott szopizni. Már 120 ml a babám adagja evésenként.
2016. ápr. 23. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kakált közben? Csak mert az modositja a mérés eredményét.
2016. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem meglett 2 hetes korában a 10 ml-ről a 120-160 ml. ezért kérdeztem hogy szaporítasz e...a 4 hetes kicsi még, érdemes volna. Persze én sem mondom hogy minden áron szoptasd. de minimum a 7-5-3-1 módszernek és a szoptatós tabinak adnék egy esélyt - főleg így utólag, 1 éves korig tudtam szoptatni a babám, kizárólagosan a 6. hónapig. És 10 ml volt 2 hetesen 50 perc fejés után mert begyulladtam még a kórházban.
2016. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A 7-5-3-1 módszert is próbáltam, de csak az első 7 percben csöpögött, utána nem volt semmi. Szoptatási tanácsadóval is beszéltem, az ő javaslatára szoptatás után próbálok fejni (5-10 percet), de nem igazán van mit. Laktoherb teát iszom, mellette gyümölcslevet, karamalzt, alkoholmentes sört.


Nem öltöztettem és nem pelenkáztam a 2 mérés között, csak ennyit mutatott a mérleg, és nem most először. :(

2016. ápr. 23. 20:57
 14/22 anonim ***** válasza:
26%

Eszel iszol rendesen?

Nem dohanyzol?

2 oránként szoptatsz?


Elvileg amugy a gyerek allitja be.

2016. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

reggeli szopi után javasolt fejni, és éjszaka.

és a 7-5-3-1-et legalább napi kétszer és legalább 1-2 héten keresztül kell csinálni. Így próbáltad? 3 napon belül nekem sem hozott eredményt...2 hét után kezdett több lenni a tejem és kb. 2 hónap volt mire 100%-osan elhagytuk a tápszert.

2-2 dl víz előtte utána. Szénhidrát: kalács, pizza ilyesmi.

Ha mindezt megpróbáltad, és így ahogy írom, akkor én is a tápszer felé nyúlnék.

2016. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
na a gyerek állítja be - ez az ami egy jó nagy baromság. az esetek 70%-ban talán tényleg így van...de mi a helyzet azokkal a babákkal akik pl nem tudnak rendesen szopizni mert nem olyan a bimbó formája vagy mert lustácskák, vagy akiknek egyszerűen nincs tejük hiába szeretnének szoptatni.
2016. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Az emlitett baba tud szopizni..

Amelyik nem azt tanitani segiteni kell benne

Stb

2016. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Elvileg mindenkinek megindulna a tejelvalasztas ha elso 3 napban nonstop szoptatna. Ezt korhazas csecsemos mondta.

Sokan fel se ebresztik enni a gyereket..

2016. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

Ezt neked kell eldönteni. Nekem nem ér ennyit. Sokat szenvedtem a lányommal, most várom a második babát és eldöntöttem hogy nem fogok szenvedni, ha nem megy, tápszer. Az is jó hogyha már egy kicsi tis kapott az anyatejből.

A legfontosabb a babának a nyugodt , kipihent, kiegyensúlyozott anyuka. Akkor ő is az lesz :)

2016. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom én igény szerint szerettem volna szoptatni, a babámat keltettem a kórházban három óránként, de sajnos a mellem begyulladt, mert egyszerűen nem tudta szívni - minden lehetséges pózt megpróbáltam - végül bimbóvédő vált be, de mire abból megtaláltuk a jó méretet, addigra már csak a bizonyos 10 ml maradt nálam is.


ami a beállítást illeti, miután újra kizárólag anyatejes volt, már nem fejtem, csak hagytam hogy szopizzon amikor akar. És estére egyszerűen még sem maradt elég tejem...hiába szopizott nap közben sokszor, rendesen, estére nem volt elég..na itt elégeltem meg a kereslet kínálat dolgot, és a reggeli szopi után inkább lefejtem a maradékot és odaadtam neki este a szopi után...így ment ez hónapokig és így volt neki pont elég...fejés nélkül nem lett volna elég.

2016. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!