Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van bevált, hatásos, gyors...

Van bevált, hatásos, gyors módszert tejapasztásra?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy a 2 hetes kisbabámnak csak tápszert tudok adni, és szükségem lenne tanácsra hogyan lehetne gyorsan gyógyszerek nélkül a maradék tejet elapasztani?

2016. máj. 7. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejned kell.

Fokozatosan egyre kevesebbet, csak annyit, hogy ne gyulladjon be.

Nekem már 20 hónapos volt a lányom, amikor elválasztottam, de másfél hónap után tudtam eltenni a fejőgépet.

2016. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hideg vízzel zuhanyoztam le a melleimet, fokozatosan hűtve a vizet, másnap már sokkal kevesebb volt, és persze én is fejtem, hogy ne telítődjön túl. Egyszer kellett még megismételni a zuhanyt, és kb. 2-3 hét alatt apadt el, de az én lányom is már 11 hónapos volt. És érdemes a folyadékfogyasztást is korlátozni.
2016. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyászodtól kérhetsz rá gyógyszert (bromociprin)
2016. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt bromocriptin, másrészt én azt figyeltem meg, hha kevesebb folyadékot iszom v kevesebb szénhidrátot fogyasztok, akkor a tejem is kevesebb. Egy próbát megér...
2016. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A gyógyszertől félek...van tapasztalata valakinek? Az egyik mellemben van egy gyulladt csomó, a gyulladás már talán lement róla, de a csomót még érzem. Így is lehet kevesebbet fejni? Mennyi időközönként és mennyit érdemes fejni? Köszi!
2016. máj. 10. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlom azt a gyógyszert

Az ellenségeinknek sem kívánom a mellékhatásokat

Ami lehet az nálam előjött

Inkább fokozatosan apaszd el

Tudom h nem mindnekinek jön elő mellékhatás de ennél a gyógyszer e igen gyakori :)

2016. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!