Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt folyamatos...

Szoptatas alatt folyamatos pecsetelo verzes?

Figyelt kérdés
Miota szoptatok 8 honapja folyamatos pecsetelo verzesem van. Voltam vele dokinal negativ minden a szoptatasra fogtak. Volt valaki igy? Kivagyok teljesen..mar fontolgatom h abbahagyom a szoptatast is es elkezdek gyogyszert szedni. Nemhiszem hogy ez normalis lenne 😕
2016. máj. 13. 11:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nemirtam hogy van amikor abbamarad de max 1 hetig..most par honapja meg csak napokra es kezdodik minden elolrol..
2016. máj. 13. 11:32
 2/4 diana111 ***** válasza:

2,5 hónapja szoptattam amikor azt hittem megjött, de mindig csak reggel. Aztán 1 hétig így volt, 1 hétig semmi. Ez ment 2 hónapig, azóta minden nap, általában szoptatás után, de reggel biztosan.

Barátnőm is így volt, aki 15 hónapig szoptatott.


Szoptatás alatt a méh összehúzódik, elméletileg ez ennek a következménye....


Én szedek szoptatós fogamzásgátlót, a szülés után 6 héttel kezdtem, de ugyanúgy vérezgetek. És érdekes módon a vérzés ellenére teljesen száraz vagyok, tampont sem tudok használni, mert fàj feltenni meg kivenni is.

2016. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megnyugtato hogy nem vagyok egyedul. Most is 2 napig volt csak szunet ma ujrakezdodott. En mondjuk tudok tampont hasznalni de azert es is neha szaraznak erzem magam. En a fiamnal szedtem azaliat, de omlott belolem a ver igy abbahagytam. Utana napra pontosan 32 napra jott meg. Most a lanyomnal meg szuletesetol fogva kaosz. Voltam uhn, rakszures...minden negativ. Azt mondjak ha abbahagyom a szopit visszaall. Hat kivancsi vagyok...
2016. máj. 13. 16:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg inkabb delutan van verezgetes, delelott semmi.😕
2016. máj. 13. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!