Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívót érdemes...

Elektromos mellszívót érdemes venni vagy bérelni inkább?

Figyelt kérdés
A bérlés hogy működik, honnan érdemes vagy lehetséges? Ezek a készülékek hatékonyabbak, mint a 20-30 ezer forintért kapható otthoni elektromosak? A kézivel sajnos nem megyek semmire, pedig a babának nagy szüksége lenne a tejre.
2016. máj. 26. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egyet $50-ért, mert 3 gyereket terveztünk és úgy már megéri. Azon múlik, hogy mennyit használnád. Ha csak néhány hónapra kell, akkor nem biztos, hogy megéri vásárolni. Úgy látom hogy 3 hónapra már 8000 Ft körül lehet bérelni.
2016. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első napokban itthon próbáltam kézi mellszívót használni, de az kevés volt ingernek. Aztán egy gyógyszertárból béreltük két hónapra a Medela Lactina-t. A műanyag részt meg kellett venni, és kauciót letenni, lényegében a motor részt béreltük. Nagyon jó hatásfokkal működött, és gyors is volt. Azt hiszem, lehet rövidebb időre is: egy-két hétre bérelni, érdemes kipróbálni.
2016. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is Medela bèrlèssel kezdtük, de mivel külföldön èlünk itt olyan 24 ezer ft-ba került a bérlès 2 hètre meg a pumpafejek megvàsàrlàsa. Nagyon bejött, de bèrelni picit drága, így rendeltünk egyet amazonról UK-böl kb 50 ezer ft-èrt. Csak is ezt a màrkàt èrdemes hasznàlni, kórházak, orvosok mind ezt ajánlják.
2016. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak a Medelánál olcsóbbak is amik jók. Persze, ha valakinek nem számít a pénz, akkor mindegy, illetve a kórházakban használt mellszívók sokkal nagyobb igénybevételnek vannak kitéve, mint amit egy anyuka használ otthon egymaga. Én már többször ajánlgattam itt is a "gagyi kínait" ami szerintem veri az Unimom márkájút amit előtte béreltünk, de ugye az emberek nem bíznak abban, ami olcsó is meg kínai is. Én kockáztattam 15000 forintot és nekünk bejött.
2016. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is Medela-ra hajlok, csak nem tudom itt Bp-n merre érdemes utánajárni. Több babát a közeljövőben nem tervezek, az biztos. Szeretném, ha vissza tudnánk állni legalább részben az anyatejre, mert még nagyon pici a baba (alig 3 hónapos) és mióta csak tápszert kap, egyfolytában beteg, az ovis tesóitól kaptunk egy nagyon durva légúti fertőzést. A kicsi kórházban is volt, engem is csak a sokadik gyógyszer hozott ki belőle úgy ahogy, de amiatt meg nem lehetett szoptatni, a kézi mellszívóval meg nem mentem semmire sajnos, csak úgy leállt a tejtermelés is, hogy pár cseppet lehet csak kipréselni. A betegség miatt meg a bèbi sem tud hatékonyan szívni, szóval kezdek kétségbe esni már. Köszönöm ha tudtok még tanácsolni vmit.
2016. máj. 26. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi innen béreltük: [link]

(2-es)

2016. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!