Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós bikinifelsőt hol...

Szoptatós bikinifelsőt hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Sima nyakbakötőst nem szeretnék, mert fontos lenne, hogy egy kézzel ku be tudjam kapcsolni (gyakran szopizik). Nem sikerült guglin találnom.

2016. jún. 18. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
hááát, szerintem olyan nem is létezik...
2016. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
2016. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Hála a jóégnek ezek nem szoptatósak, ezek várandós nőknek vannak. Szoruljon már belétek némi méltóság és ne lógassátok úton-útfélen a melleiteket minden szembejövő képébe. Egy szoptatóskendő alatt szép diszkréten el lehetne intézni a dolgot, akkor nem kellene "szoptatósbikini", muszáj közszemlére tenni? Ha nem lenne babád, akkor is előkapnád az emlőidet bárhol, bármikor?
2016. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

#3-as, úgy csinálasz, mintha ez valami teljesen természetellenes dolog lenne. Soha nem értettem, hogy miért hisztizik mindenki a szoptatós anyák miatt. Az emlő elsősorban arra van, hogy szoptassanak vele, és csak másodsorban örömszerzésre. Ne szexualizáljuk már a gyerekeink táplálását.

Egyébként ugyan így azt se értem, hogy a menstruáció miért tabu dolog, amikor minden nő átesik rajta, és az is teljesen természetes.

2016. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Ja, mert egy strandon csak és kizárólag szoptatós nő mellét lehet látni....
2016. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Azt írja, nyitható a melltartója, de itt csak ez a méret van.


[link]


Innen pl. rendelhetsz mindenféle méretben.

2016. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Strandról beszélünk, #3-as, a jóég áldjon meg. Inkább egy gyermekét szoptató anya emlői, mint a hervadozó, narancsbőrös, de azért tangában futkosó egykori "szépasszonyok" rengő segge, vagy a 130 kilós "macsók" szőrös potroha.
2016. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Ezt soha nem értettem. Miért kell egymást megszólni? Nyílván a kérdező sem a vízben,120 ember között akar majd szoptatni hanem kimegy a vízből. A másik. Ez egy strand,tele alig takaró fürdőruhákkal,félmesztelenül napozó nőkkel.......
2016. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
7esnek igaza van,amiket látni egy strandon :D ha nem találsz külön szoptatósat,bármilyet ami nem merevítős simán elhúzol fél kézzel a melled alá lehúzod és tudsz is etetni
2016. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen igaza van, bár az, hogy szoptatós felsőt keres, önmagában nem jelenti, hogy nyilvánosan akart szoptatni, de ennek ellenére, hagyjuk már ezt a "hú de természetes dolog a táplálás" dolgot! Képzeljétek el, ez már az a kor, ahol nem az! Nem az őskorban vagyunk és ne mutogassuk magunkat, teljesen mindegy, hogy csak nudizás vagy etetés vagy akármi más céljából... Egyébként pedig hol tabu a menzesz? És bocs, de még nem láttam nyilvánosan betétet cserélgető nőt... Már bocs, de engem felháborít, ha egy pasinak olyan kevés esze van, hogy póló nélkül meg utcára, ha valaki a képembe lógatja a mellét, vagy pucéran kiviszi a gyerekét a strandra és igen, az is ha nyilvánosan, fedetlenül szoptat vagy mondjuk nyilvánosan vizel... Ezek mind olyan dolgok, amiket ebben a világban már igenis illene kultúráltan megoldani!

Máshol meg olvasod, hogy milyen bensőséges dolog a szoptatás... Ja, tényleg az, ha valaki megosztja az egész világgal!


Ettől függetlenül ez nem a kérdéshez tartozik és nem kellett volna itt reklamálni, mert itt nem volt szó ilyesmiről, de ha már jön itt a sok felháborodott agyas...

2016. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!