Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós bikinifelsőt hol...

Szoptatós bikinifelsőt hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Sima nyakbakötőst nem szeretnék, mert fontos lenne, hogy egy kézzel ku be tudjam kapcsolni (gyakran szopizik). Nem sikerült guglin találnom.

2016. jún. 18. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Ó, te kis túlcivilizált...:D KultÚráltan?:DD


Én még nem láttam anyukát kiülni a strand közepére látványosan szoptatni. Én sem így tettem annak idején, felteszem, a kérdező se erre készül, ezzel együtt egy szoptató nő melléből kevesebb látszik, mint némelyik bikiniből. És azzal mi bajod, ha egy kisgyerek meztelenül van? Ha ennyire zavar, pancsizz otthon a felfújható teszkós medencében, egészséges gondolkodású embernek semmi problémája vele.

2016. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként ez egy olyan dolog,hogy 100 emberből mondjuk 10-nek nem tetszik hogy 1db anyuka szoptat a strandon és még anyuka ne szoptasson? Akkor annak a 10 embernek nem kell strandra menni. Feltételezem az élet sok más dolgaiban is felháborodnak olyanon ami másoknak normál.
2016. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Én felvettem egy bő pólót, alatta feltoltam a bikini felsőmet és szopizott a baba, amikor kész voltunk, vissza. Nem látszott semmi, vagy legalábbis nem jobban, mint egyéb nyilvános szoptatás esetében.
2016. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Írja már le kérem az a hozzászóló aki a kultúráltat írta, hogy hogyan is képzeli el ezt a gyakorlatban?:-))

A szoptatós ruházat egyébként pont ezt segíti elő.

Érdekes egyébként micsoda indulatokat kelt az emberekben a szoptatás. Én személy szerint a saját kényelmem miatt viselek szoptatós ruházatot, semmilyen szinten nem indít meg bennem semmit, hogy más mit gondol az anyatejes táplálásról. Mondjuk érdemes lenne konkretizàlni az ellenzéknek, hogy maga a mell a taszítószámukra vagy a baba, csak mert én nem szoktam szoptató anyák mellét látni.

Akit az egész jelenség zavar mondjuk mellestől és babástól, az hogyan gondolja az etetést a példában említett helyzetben (strandon, tengerparton)pici babával aki nem 3-4 óránként eszik?

Kiváncsiságképpen kérdezem, mert számomra teljesen érthetetlen ez a szoptatás körüli hűhó. Engem ez személy szerint korábban sem zavart, még a gyerekek előtt, ezért nem értem mi indikálja ezt a túlszenzibilitást erre a témára.

2016. jún. 18. 22:25
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem bármilyem bikini megteszi, én már a szoptatós melltartót sem rendeltetésszerűen használom, mert macerás. Csak a mérete miatt hordom...


Nekem is pici babàm van, aki nem 3-4 óránként, hanem sokkal sűrűbben eszik. Eszembe nem jutna vele strandra menni még, mivel nem érheti direkt napfény és túl meleg is lenne (bár talán korán vagy későn tervezed, de ez végülis a te dolgod, más is kimegy velük...). De ha mégis megtenném, öltözőfülkében szoptatnàm, mert nem akarnám, hogy bàrki lássa, mivel ez a mi dolgunk. Ez csak az én véleményem...

2016. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, és azt gondolom, hogy első gyerekkel ez még megvalósítható, az ember akár hónapokra is bezárhatja magát a lakásba, és akkor úgy és annyiszor szoptat, ahányszor akar, de amikor nagyobb kisgyerek(eid) is vannak, akkor azt nem tudom hogy képzeled, hogy ő is egész nap üljön a lakásban, csak mert kistestvére született?

Mi bizony 3 gyerekkel voltunk a Balatonnál, pici 2 hónapos volt, és szoptattam, amikor kellett. (A póló alatt)

Kedves Kérdező, tényleg nagyon jó a póló megoldás, mert így nem kell kapcsolgatni sem a felsőt.

Nekem a sima szoptatós melltartókkal is az volt a bajom, hogy a legtöbb (amúgy nagyon csini) modell bekapcsolásához két kézre volt szükség, az meg nehezen megvalósítható. Így én azokat a sportmelltartókat részesítettem előnyben, amiket csak fel kellett húzni, majd könnyedén vissza.


Jó nyaralást Nektek!

2016. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%
Én is 3 gyerekkel voltam kiépített, városi strandon. Eleinte hülye fejjel rohangáltam az öltözőbe szoptatni, pont az ilyen torz lelkivilágú szerencsétlenek miatt, hogy ne okozzak kellemetlenséget. Aztán rájöttem, hogy akinek nem tetszik a látvány, majd elfordul, nekem fontosabb, hogy a pici se sírjon az éhségtől, de a nagyobbakat se veszítsem szem elől, a felnőttek küzdjenek meg önállóan a frusztrációikkal. Vállamra borítottam egy strandkendőt, így szoptattam, akiben még ez is zavaró gondolatokat kelt, azon már az Isten sem segít. Nekem is szimpla, merevítő nélküli bikinim volt, elég rugalmas hozzá, hogy a mellemet szabaddá tegyem.
2016. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Teljesen betegek már az emberek. Felfoghatatlan miért zavar bárkit az ha letakarva szoptatja a babáját egy anyuka...


Koszonom a valaszokat!

2016. jún. 20. 22:05
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is szoptatok a strandon. Sima egyszerű háromszög bikinifelsőt vettem, azt könnyű félrehúzni, és vissza. Nekünk van szélsátor, oda fordultam be a picivel és tudtam etetni. Annyi, hogy a felsőből egy-két számmal nagyobbat rendeltem, hogy jobban takarjon a nagyobb mellméret miatt, mert az aktuális méret nem fed eléggé ebben a fazonban.
2016. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. jún. 22. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!