Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislanyom 13 honapos. Szeretne...

Kislanyom 13 honapos. Szeretnem elhagyni mar az ejszakai szopit is. De hogyan?

Figyelt kérdés
Van amikor 1-2x ebred es keri a cicit. Van amokor 4-6x. Probaltam h adok neki teat vizet gyumolcslevet. De semmir nem fogad el caak sir. Valakinek vmi otlete hogy mit kellenne csinalnom?
2016. júl. 5. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Egy jó adag akarat kell hozzá...nálunk sem jött be semmi,de nekem már teher volt..éjjel felkelt, próbáltam teát,vizet, sirt csak.szépen elringattam, majd a következő ébredésnél szintél. 3 nap múlva már nem ébredt :)
2016. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi most szoktattuk le ugy hogy par napig az apja ment be hozza. Kb egy het alatt teljes siker (akkor mar en is besegitettem). Atalussza az ejszakakat.

Egy eves, reggel es este meg szopik.

2016. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Sikerult nekunk is. Csak egyszeruen nem adtam neki cicit.AZ elso este nehez volt, de most mar vege az ejszakai szopiknak. AZ ejszakai ebredesekbol lett 1 akkor adol neki vizet v gyumilevet es alszik tovabb reggelig. Meg most is alszik😊😉👍
2016. júl. 10. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper!!
2016. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!