Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes babát szoptatás...

Két hetes babát szoptatás mellett teáztatja valaki, esetleg plusz babavizet ad neki?

Figyelt kérdés
Egy hetes baba kiütés miatt antibiotikumot kapott, ami hasmenést okozott. A védőnő szerint elég a szoptatás ilyen esetben is, de mint kiderült a baba kiszáradt, és kórházba került ma két hetesen. Teát, vizet nem javasoltak pótlásnak.

2016. júl. 13. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Bár az enyémek tápszeresek voltak, de két barátnőmnél is anyatejes picik vannak (az egyik 4 hetes), náluk javasolta a doki nagy melegben a babavizet, vagy felforralt, lehűtött vizet!
2016. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell. Elég a tej.
2016. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
lll.hu
2016. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor mit javasoltak mégis a kiszáradás ellen? én adnék neki vizet ebben az esetben..júliusi a lányom, sose szerette a vizet, nem is itta meg, így 6 hónapos koráig nem ivott mást csak anyatejet, még 45 fokban sem, de ha kiszáradásról lett volna szó biztos hogy előbb adok neki cukros teát mint hogy odáig jussak hogy kórház legyen belőle..a kialakult helyzetről nem tehetsz hiszen csak a védőnőre hallgattál, de a továbbiakban, amíg fel nem épül, én biztos hogy adnék neki vizet is.
2016. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Gyakrabban adj cicit neki
2016. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem azt mondták, hogy megölöm a gyerekem azzal, hogy csak szoptatok. Még él, köszöni szépen jól van.

Ha kellett, óránként raktam mellre. Jobban bízom az anyatej tisztaságában, mint bármiben.

2016. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most infúziót kap kb.két napig. VÍzen gondolkodtunk, de nem mertük,mert a védőnő állította elég az anyatej, a súlya viszont az egy hétben amíg az antibiotikumot kapta semmit sem gyarapodott. Kórház lett a vége.
2016. júl. 13. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Hú, azért ez az anyatej tisztasága komoly dolog. Akkor az összes tápszeres baba beteg lenne...
2016. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
A víztől a súlya nem fog gyarapodni, de az étvágya csökken, ezért nem javasolt. Lógjon cicin.
2016. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egész nap cicin volt, mert nyűgös volt, gondoltuk éhes. Már sebesek a mellbimbóim, pedig bimbóvédőt is használok.
2016. júl. 13. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!