Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporítás,10 hónaposnál?

Tejszaporítás,10 hónaposnál?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva 10 hónapos lesz a kisfiam. Reggel és este, néha éjszaka is szopizik még. Már nagyon lecsökkent a tejem, nem tudom, hogy kezdjek hozzá szaporítani, vagy szépen lassan válasszam el? Ha szaporítani szeretném elég ha a két szopizás után fejek még pluszba, vagy gyakrabban tegyem mellre, persze ha ő is akarja?
2016. júl. 15. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
en nem szaporitanek mar. nekem is kb ennyi idosen mar eleg keves volt. reggel meg este kapott csak cicit, de az esti utan adtam mar melle tapszert is....en nem szaporitottam mar es par nappal az egy eves szulinapja elott minden atmenet nelkul levalasztotta magat...szerintem ez egy nagyon szerenecses vegkifejlet es biztos h a masodik gyereknel se csinalom majd maskent...akkor se borultam volna ki ha tovabb szopizik, de alapvetoen egy ev volt a terv
2016. júl. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is kb. 1 éves koráig terveztem, de nem biztos, hogy addig is kifog tartani.Összezavarni sem szeretném viszont.Akkor majd ahogy alakul, majd a természet megoldja.
2016. júl. 15. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szaporítanék. Hasonlóan jártam mint az 1.válaszoló, 11 hónapos koráig szoptattam, 1 éves korig terveztem, semmi nem múlt azon az egy hónapon. Most 2 éves, boldog, egészséges, nem látom úgy hogy bármi hátrányt szenvedett volna emiatt. A kistesónál is így fogom csinálni. A barátnőm szintén 2 éves gyereke még mindig cicifüggő, nyilvános helyen képes hisztizni érte, míg az enyém a játékkal meg a szaladgálással van elfoglalva, nem bánom hogy így történt, úgy látszik számomra hogy később nehezebb az elválasztás.
2016. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szaporítanék 10 hónapos mellett.

Apadhatna már kicsit az enyém i 😁

2016. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!