Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt gond a szoptatással annak?

Volt gond a szoptatással annak?

Figyelt kérdés

Akinek önértékelési problémái vannak, a mellével kapcsolatban?

7 hónapos terhes vagyok és nálam most ez a helyzet, hogy nem szeretném ezt végig vinni. Szeretnék tanácsot kérni. És nem vitát fakasztani. Köszönöm.


2010. ápr. 16. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem találtam soha sem szépnek a melleimet, olyanok voltak, mint egy serdülőnek... szó szerint mintha megálltak volna a növekedés közepén... De én szoptatni mindig is akartam, nem volt kérdéses, hogy fogok-e.

És szülés után olyanok lettek, hogy minden barátnőmnek mutogattam őket :). Előtte azért hordtam push-up melltartót, hogy legyen mellem, most meg nem hordok, mer olyan szépek... És ha valahova kiötözöm, és melltartót veszek fel, akkor a dekoltázsom vonzza a tekinteteket :)

3 hónapja szoptatok, nem tudom, később mi lesz, de ha más nem, ez a 3 hónapos óriási-mell érzés miatt érdemes. (természetesen első sorban a babóca egészsége miatt, de ez egyértelmű)

Szoptatás alatt imádni fogod a melleidet! :)

2010. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!