Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kávé helyett mit lehet inni?

Kávé helyett mit lehet inni?

Figyelt kérdés
Egyenlőre le tudtam tenni, elég sokat alszom mivel veszélyeztetett vagyok... De tudom, ha megszületik nem fogom bírni az éjjel-nappali műszakot.
2010. ápr. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babának ha kávézol. Persze nem napi 5-6 jó erős feketét:) én 19 hónapja szoptatok, és reggel mindig iszom kávét, és van hogy délután is...
2010. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ha a baba nem érzékeny rá akkor lehet inni napi egy kávét...

Mondjuk az én lányom alig alszik ha kávézok, így muszáj kihagynom. Zombi is vagyok már vagy 4-5 hónapja mert persze az éjjelt meg nem alussza át a kis huncut:)

2010. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán kávézhatok, nem hat a lányomra. Amúgy van a Forever Living-nek olyan - állítólag teljesen természetes anyagból készült - kapszulája, ami nagyon jól felpörget. Sokat nem tudok róla, de talán érdemes rákérdezni. Aki nekem ajánlotta, azt mondta, szuper.
2010. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 7 honapja szoptatom a fiam és bizony napi 3 kávét megiszom,de nem látom jelét hogy ártana,persze remélem is hogy nem árt neki,talán ez nem olyan "kemény"dolog
2010. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!