Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek rossz anya vagyok?...

Szerintetek rossz anya vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos, anyatejes. Anyósom több dolog miatt kritizálta a szoptatási szokásaimat.

1. Teljesen kiakadt azon, hogy miért nem adok teát a babának. Én meg csak néztem rá bután, hogy teát??? még vizet sem kapott soha. Erre kiakadt, hogy szegény gyerek nem kap inni.

2. Nálunk igény szerinti szoptatás van. Tehát, ha óránként kér cicit, mert pl növekedési ugrásban vagyunk, akkor óránként kap cicit. Szerinte túl sokat megengedek a babának, szigorúan be kell tartani a 3 órát és hagyni kell sírni.

3. Miért ciciből etetem, miért nem fejem le?? Azt mondta, hogy meg kéne tanulnia cumisüvegből enni, mert ha elapad a tejem, nem tudom majd etetni.

Folyton az hallgatom tőle, hogy rosszul csinálom. Amikor nálunk van, üvöltve sír a gyerek, pedig nem sírós baba. Elbizonytalanodtam, hogy lehet mégis rosszul csinálom?


2016. aug. 29. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod. Ányos hulyesegeket beszel
2016. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Te most szórakozol?
2016. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális anyuka vagy és anyósod egy idióta.
2016. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es, nem szórakozok, csak már kivagyok teljesen, bögök minden nap. De bocs, ha felzaklattalak a kérdésemmel. Inkább hagyjuk is, kár volt kiírni. Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!
2016. aug. 29. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele. Hadd mondogassa a hülyeségeit, te úgy is úgy csinálod, ahogy te akarod.

Próbáld minél ritkábbá tenni a találkozásokat.

Ha pedig nagyon durva, akkor a férjed állítsa le, végül is az ő anyja.

2016. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon hülye vagy, ha egyértelmű marhasagok megingatnak.
2016. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod ne hagyd magad, 3 gyerekem van mind a 3 szoptattam , 1 darab cumisüveget vettünk az első gyerekünknek 17 éve sterilen a szekrényben van. A két első gyerekem kapott vizet a szoptatás mellett, mert tavasziak és nyáron a nagy melegben kaptak, a 3-dik őszi vele a hozzá tápláláskor kezdtem a víz kínálását, és nálunk csak vizet kaptak, a gyermekorvosom szerint a tea csak cukrozott víz, és ma is csak vizet isznak, ünnepkor van itthon üdítő, vagy gyümölcslé, de egykét korty és vizet kérnek.
2016. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
jajj, anyós :o
2016. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az anyósod nem normális, de attól félek, hogy az enyém is ilyen lesz, ha megszületik a baba :( Ne aggódj, jól csinálod!!
2016. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére az anyósod által ismert rendszer "elavult". Teljesen jól csinálod!
2016. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!