Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek rossz anya vagyok,...

Szerintetek rossz anya vagyok, mert 9 hónaposan a kisfiam leszoktatom a cicizésről?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csakis rád tartozik. Ne hagyd, hogy ilyen dolgokba beleszóljanak idegenek.
2014. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A te babád a te életed. Más véleménye meg ne érdekeljen. Csinálj mindent úgy ahogy szíved szerint jónak látod. Minden anyában ott van az anyai ösztön és tudja, hogy mi az a határ amíg elmehet, hogy neki és a babának is jó legyen. Mindig csak az ösztöneidre hallgass, ne kérd mások véleményt, mert még nagyobb lelkifurdalásod lesz. Amire azt hiszem nem igazán van szükséged, főleg most amikor támogatást vársz.. Mérlegelj és dönts. Sok sikert hozzá.
2014. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy ettől rossz anya. Szépen fokozatosan csináld, ha úgy érzed, hogy ez a helyes. A te életed, neked kell tudnod melyik a jobb út. Ha a szoptatás alapján ítélnénk meg az anyákat, akkor rengeteg rossz anya élne a földön, hiszen mennyi gyerek nem, vagy alig kap anyatejet.
2014. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy az. Te érzed mikor jön el az ideje. Van akinél még hamarabb is. Egyébként minnél késöbb annál nehezebben megy.
2014. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem leszel rossz anya, sokféle oka létezhet, amikor teljesen érthető, ha leszoktatod.

(Off: Azzal viszont vitatkoznék, hogy minél később, annál nehezebb. Példaként erre az enyém pár hetesen a hiányom miatt csak tápszeres lett két hétre, de utána teljesen ő választotta, hogy visszaszokott - nem volt hajlandó, csak nagy küzdelmek árán tápszert enni. Nem sokkal egy éves kora után viszont teljesen fokozatosan, mindennemű hiszti és praktikák nélkül választotta el magát.)

2014. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xStefix ***** válasza:
Nem attól lesz valaki jó anya, ha x hónapig szoptat, mint ahogy rossz anya sem attól lesz valaki, ha x hónapig szoptat.
2014. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Azért engem érdekelne, miért akarod leszoktatni. Vagy meg se merjem kérdezni? Mert szerintem egy 9 hónapos babának - hacsak nem valami komoly akadálya van a szoptatásnak - kell még az anyatej, valamint a cicizésből eredő biztonságérzet. De nem ítélkezni akarok, hiszen nem ismerem a Kérdező körülményeit.
2014. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xStefix ***** válasza:
Bátor vagy ;)
2014. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagyok! Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. ápr. 29. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!