Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnam ravenni megis?

Hogyan tudnam ravenni megis?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8 napos kisfiam a kezdetektol fogva nem akar cicizni. Surgossegi csaszarom volt altattak ez altal elso nap meg nem is igen tudtam a babahoz nyulni csak fekudni.. lehet ez is a gond. Igy elkezdtek a korhazban tapszerezni. Itthon probaltam cicire tenni de ha be is kapja fintorog egyet kettot sziv es eltolja magat. Nem igen szeretnem hogy tapszeres legyen, mert olyan szinten sok a tejem hogy faj mar a hatam es van hogy siman magatol folyik. 1-1dl t fejtem multkor ... mit tegyek ? Tanacsok?

Koszonom !:)



#szoptatás #8 napos
2016. aug. 31. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem szabad, de próbálkozz minél többet!
2016. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg hivj ki egy szopi tanacsadot.

Bimbovedovel probaltad mar?

Tobb felet is probalj ki esetleg!

2016. szept. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor cumizavaros volt a fiam, bedugtam a szájába az üveget, megszívta, aztán gyors cicire cseréltem :) csak anyatejjel.
2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!