Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 nap alatt véresre rágra az...

2 nap alatt véresre rágra az újszülöttem a mellem, de nincs tejem, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tápszer 3 óránként?
2016. szept. 3. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon sokáig sebes volt, nem hittem volna, hogy meg tud gyógyulni, annyira.

Mellbimbókenőcs, cicik sokat legyenek levegőn, szabadon. Kis napsütés is jót tesz.

Ami kifejezetten rossz a sebgyógyulast nézve a melltartóbetét, a legjobban szellőző sem tesz jót ilyenkor, tehát otthon egy textilpelenkát jobb odatenni.

És a tejed valószínűleg csak most fog beindulni. Sokat tedd mellre, annál hamarabb.


Jó egészséget, sok tejet!

2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit sem bántani, de olvasom itt hogy úgy is be fog indulni a tej tegye mellre sokszor, fejjen stb. Nekem sem indult meg pedig már annyi mindent kipróbáltam tejszaporító teák, gyakori mellre tevés, lacitanal, malátasör, alkoholmentes sör, urtica urrens, horror fejés, görögszéna kapszula, sörélesztő, csalántea és le sem írtam mindent.Van akinek egyszerüen nem indul be és kész.2 héttel ezelőtt annyira megnyomorgattam a mellem a mellszívóval hogy belázasodtam, begyulladt a mellem.Szóval csak arra akarok kilyukadni hogy kedves kérdező nem biztos, hogy nem fog megindulni próbálkozz azért, de ha nem megy NE TEDD TÖNKRE MAGAD!
2016. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!