Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes megcsináltatni szülés...

Érdemes megcsináltatni szülés előtt a melleket? (nagyobbításra gondolok) Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Jövő ősszel belevágnánk a babaprojektbe, nem tudom, hogy érdemes-e megcsináltatni, vagy várjam meg a babát, szoptatást.

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp várd meg a szoptatás végét!

Nekem előtte nem volt nagyon nagy mellem, de mikor beindult a tejem, úgy nézett ki, mint két jó érett sárgadinnye (nem vicc!), és utána is többször bedurrant. Most 2 évvel a szülés után kb. visszaállt az eredeti méretére, de picit lejjebb van, és hát minimálisan, de megereszkedett. Ráférne műtét az enyémre is, de én még szeretnék babát.

Amúgy a plasztikai sebész is lebeszélne róla, hogy baba előtt vágj bele ilyenbe.

2010. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem várd meg még szülsz. Egyrészt a szoptatás miatt másrészt a saját atpasztalatom alapján 70B-ből 85C-s lett a cickóm...
2010. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

várd meg szerintrem is a szoptatás végét, mert

1) úgyis nagyobb melleid lesznek

2) szopttaás után biztos megereszkedik egy kicsit, így lehet hogy nem kell megnagyobbíttatnod, viszont ha zavar, vagy nagyon lóg, fellvarrathatod.

2010. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is megnő. Anyumnak kb. 75/A-ból 85/c lett és már mi is felnőttünk, de még mindig akkora :) A másik, hogy nekem még a peteéréstől a mensesig kb. A-ból B kosaras lesz, ezért két féle melltartóm van :)
2010. júl. 22. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs tapasztalatom, de semmiképp ne csináltasd meg! ha mondjuk most megcsináltatnád, a terhességed alatt úgyis megduzzadna, lehet, hogy úgy nagyon nehéz is lenne, aztán ha túl vagy a szoptatáson, megereszkedhet, és akkor csak kidobott pénz volt.
2010. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs tapasztalat,mert nem volt megmütve a cicim,de annyit tudok,h a szoptatás nagyon ki tudja készíteni a cicit!nem nagyképüségböl,de nekem baba elött szép,formás didkóim voltak!mostmár nem szoptatok és azok a szép cicik már a múlté,megszakadt a böröm a hirtelen nyúlástól,hisz folyton megduzzad a cici mikor benne van a tejcsi majd hirtelen leapad amikor kiürül!ettöl meg jól meg is nyúlnak a szallagok is meg a böröd is!a végeredmény nekem egy lógó,megszakadt cicik lettek ugyh én azt tudom neked tanácsolni,h mindenképp baba után csináltasd meg!én is szeretném majd,de szeretnénk majd kistesót ugyh addig még várat magára a dolog!
2010. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!