Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hònapos és 2hetes...

5 hònapos és 2hetes kisfiú 67 cm, és 6,5 kg szerintetek sovány?

Figyelt kérdés

Szoptatok, de mostanàban nem hizik nagyokat, most is 370grammot hizott augusztusban. A vedono szerint nem olyan jo husos mint az anyatejes babak.matol szoptatas utan adok neki tapszert, megevett szopi utan 50ml

Biztos akkor keves neki a tej de soha nem sir nem panaszkodik alszik jatekos mosolygos es eros baba. Nem gondoltam h keves :( elkeseredtem. Masoknak milyen sulyu az ilyen koru babaja?



2016. szept. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom. Ne adj neki. Ha éhes jelezni fogja. A súlya teljesen jó nem kell elhízlalni.
2016. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha éhes van hidd el jelezni fogja.
2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Tudnál róla, ha éhes lenne. Ne adj neki tápszert.

6 hós korára kell a születési súlyát megdupláznia, de úgyis méri majd az orvos és szól, ha úgy látja, kell valami.

2016. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet genetika is, ismerek olyan gyereket, aki 8 kiló volt egy éves korában, és teljesen egészséges. Ha aggódsz, teheted mellre gyakrabban is, ha éhes, el fogja fogadni.


Két hét múlva kezdődik a hozzátáplálás, én már nem kezdenék bele ilyenkor a tápszerezésbe, csak mert beszólt a védőnő, ha amúgy a kicsi pisil-kakil, vidám, nem látszik éhesnek, nem betegeskedik.

2016. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, átérzem a helyzeted. Az én babám 3,5hónapos és 5.050g és 62 cm. Az elmúlt hónapban 440g hìzott. Felmerült a kiegèszìtés lehetősége, de én szoptatàssal szeretném tovább táplálni. Vidám természetű és nyugodt baba. Több szopival próbàlkozom.
2016. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is fogadja el a tapot! Aminek orulok hisz akkor eleg a tej. Csak nem ertem akkor miert nem hizik. Tennem en isgyakrabban cicire de nem keri gyakrabban csak akkor mikor megehezik. Kedves utolso nagyon sajnalom . Kitartast neked is. En is vegso elkeseredesemben dontottem igy. De nekunkis korulbelul akkor kezdodott az egesz 3,5 honaposan. De orulok h nem keri a tapszert.

.

2016. szept. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!