Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen jelei vannak, ha kezd...

Milyen jelei vannak, ha kezd kevés lenni az anyatej?

Figyelt kérdés
4 hetes a kisbabám és 1 hete a korábbi 3 helyett 2 óránként eszik. Felkel és keservesen sir, mig meg nem etetem. Evés után elnézelödik, aztán elalszik. Igy nem hiszem, hogy fájna a hasa. Éjszaka 3 óránként ébred. A védönö azt mondja várjam ki a 2,5 órát, de már nem birom sirni hagyni fél órákat... Valakinek van hasonló tapasztalata?

2016. szept. 6. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez a helyzet. Két napja sokkal sürübben ébred és szopi után szépen vissza is alszik,de van amikor csak 1,5-2 óra hosszáig.én ugy hallottam hogy növekedési ugrás miatt van.van elég kakis,pisis pelenkátok??
2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz elég a tej, ha akkor szoptatod meg, amikor KÉRI.

Ne várj soha. Nem fog ez így maradni, de még csak 4 hetes, pici a gyomra, most épp több kell neki.

A sírás egyébként az éhség jele (is lehet)...

2016. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan eszem megáll, az ilyen tanácsokon. Nekem 8 hónapos a fiam és még van tejem. De ha másokra hallgatok.....

Volt, hogy óránként etettem!!! Majd szépen beállt.

Mi a jele? Ha egy hónap alatt kevesebb, mint 600grammot(kb.150 hetente) hízik, nincs pisis pelus. Kakis nem mérvadó, hiszen anyatejesnél ha nem fàj a hasa, akkor eltelhet egy hét is.

2016. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Idiota fxxz a vedono mar bocs!

Persze, hogy nem lesz tejed , ha varsz a szoptatassal ! Akkor szoptasd mikor keri! Ha fel orankent akkor fel orankent!

En is igy csinaltam, a mai napig napi sokszor szopizik 15 honapos

2016. szept. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!