Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sos Reggel óta megy a hasam...

Sos Reggel óta megy a hasam csikarodik 5 hetes babámnak lesz valami baja ha így szoptatom?

Figyelt kérdés
V. Nőt nem érem hogy megkérfezzem

2016. szept. 22. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A pont helyett egy é +2 betűt nehéz lett volna kiìrni??? Vagy csak v+ dő...


Szoptasd tovàbb, a babànak nem lesz baja, de te nagyon figyelj hogy elég folyadékot igyàl. Ha a baba valahogy mégis elkapnà,akkor pedig minél többet tedd cicire, hogy elég folyadékot kapjon.

2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ gyorsan írtam a wc ülök a babám meg az ajó melett van a hordozoban hogy lássam
2016. szept. 22. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja. Ha beteg vagy a babád szoptatás nélkül is elkaphatja, hiszen nem fogod most egy hétig kerülni gondolom. Egyébként pont az anyatej véd a betegségekkel kapcsolatban, tehát pont ilyenkor a legfontosabb. Én sokszor voltam beteg szoptatás alatt, soha nem kapta el a gyerekem.


Persze ha valami nagyon durva betegségről van szó, akkor az már, abban csak doki tud mondani valamit. De ennek kicsi az esélye.

2016. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hetes volt a babám,mikor benyeltem valami vírust,ment a hasam ,mint a víz,hét napig.......nem kapta el a babám,csak féltem,hogy elapad a tejem,de próbáltam minél többet inni,szedjél széntablettát és mellé valami bélflóra javítót........
2016. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!