Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatom a 17 hós babámat,...

Ha szoptatom a 17 hós babámat, de nagyon fáj a fogam vehetek be valamilyen gyogyszert, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap megyek orvoshoz,addig kellene valami. Már nembirom

Ettem fahéjat,szegfűszeget, bevettem egy paramaxot,de az elfogyott.


2016. szept. 12. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokmindent lehet szedni szoptatás alatt. Itt tudod ellenőrizni: [link]

Ibuprofen hatóanyagúakat pl. tuti.

2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szeretném ha átjutna valami a tejbe,s valami baja lenne.
2016. szept. 12. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Minek szoptatod?:O mar 4 honapos koratol ehetne szerencsetlen leturmixolt gyumolcsoket meg akarmit
2016. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy napig kaphatna lefejt tejet vagy tehéntejet is.

Annyi idő alatt simán kiürül még a Cataflam is (az a legjobb fogfájásra).

2016. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ibuprofent nyugodtan szedhetsz. Nekem a bolcsessegfogammal volt gond mikor a kisfiam meg csak masfel honaposs volt. A doki mondta hogy azt lehet. Es hidd el nem egy napig kellett szednem meg vegul foghuzas lett a vege. A huzas utan is szednem kellett az ibuprofent antibiotikummal kombinalva, mert meg jol be is gyulladt a huzas helye. Kulon rakerdeztem a fogorvosnal, haziorvosnal,gyerekorvosnal, mind megnyugtattak, hogy nem lesz gond.
2016. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, voltam dokinál,kihúzta. 3# neked van egyáltalán gyereked ezzel a hozzáállással? Szerintem nincsen

Máskor akkor írj,ha volt már veled ilyen,vagy tudsz helyes választ adni,tanácsot. Többieknek nagyon köszönöm

2016. szept. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!