Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezhet az, hogy valakinek...

Létezhet az, hogy valakinek nem elég tápláló a teje? 7hetes a kislányom és óránként szopik. Lehet hogy nem lakik jól vele és, azért szopik ilyen sürün. Mert menyiségre van elég.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A védőnő azt monta ha óránként szoptatom soha se ürül ki a gyomra és attól meg fáj a hasa. Szerinte 2 óránként kellene szoptatnom.
2010. ápr. 25. 10:31
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha 2 órán belül újra szopizni szeretne, akkor az üresebbik mellre tedd vissza! így elkerülöd a hasfájást és a babád is igény szerint szopizhat :)) Attól fájhat a pocija, ha mindig a teltebb mellre van téve és sok elsőtejet szopik, ami hígabb és több benne a tejcukor, ami a hasfájást okozhatja... ez így kiküszöbölhető...
2010. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is ezzel küzdünk,6 hetes a kisfiam,nagyon ritkán bírja ki a 2 órát,de már nem érdekel.Van aki azt mondja jó így,van aki szerint túletetem,ráadásúl picit hasfájós és a cicin nyugszik meg,de ált.2-3 alkalommal ugyan azt a cicit adom.már én sem tudom mikor jó,meg mikor nem.De nekem is biztos elég a tejcsi,mert hízik rendesen!
2010. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én kislányom is a cicin nyugszik csak meg hiába veszem fel hiába adok neki csalócumit semmi nem jó neki csak a cici. Az óránkénti cicizés miatt, pedig el se tudok mozdulni itthonról mire felőltöztetem és elindulnánk adigra űvölt, hogy
2010. ápr. 27. 09:29
 15/20 A kérdező kommentje:
cicizni szeretne.
2010. ápr. 27. 09:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.nálunk azért a babakocsiba nyugi van egy ideig,de már van egy kislányom és alíg marad rá időm,persze még hol a házimunka stb.,nem értem más hogy tudja beosztani az időt két picivel!
2010. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

de jo ezt olvasni!!!!

az en babam is 7 hetes es szinte egesz nap cicizik, mar a rokonok leorditottak a fejem, hogy ez nem jo. raadasul nincs is eleg tejem, ezert ha sir rogton cicire teszem es ott megnyugszik, eszeget, bealszik, majd ha lerakom sir, aztan ujra kezdodik monden elolrol. neha felora/orankent is ! a 3. probalkozasra altalaban elalszik, tehat mar nem lehet ehes! amugy szepen gyarapodik.

sajna en sem igen tudok itthonrol kimozdulni emiett, mert felek, hogy ehes lesz pont akkor.

az en felelmem az, hogy tul ra fog kapni es ha nagyopbb lesz, akkor is igy megy majd a musor... hat, nem tudom mi lenne a jo!???

valakinek van otlete?

bocs az offert! es sok boldogsagot a babakhoz!

2010. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves utólsó válaszoló! A tisztelt rokonokat el kell küldeni melegebb éghajlatra! Nálunk is így volt, de rövid úton leállítottam őket. Az élet engem igazolt, mert bár az első pár hónapban gyakorlatilag állandóan ciciztünk, a lányom kiegyensúlyozott és boldog baba volt. Most 2 hós, még mindig szopizik, sose volt beteg és soha nem volt vele semmi gond. Az elején én úgy oldottam meg, hogy hordozókendő mindig nálam volt, az alatt diszkréten lehet szoptatni és a babának is, neked is kényelmes. Ha arra vártam volna, hogy mikor bír ki szopi nélkül a kicsi két órát, akkor hónapokig nem mentünk volna sehova. De én szoptattam bárhol, bármikor, ha a pici igényelte. Nem lett ettől sem elkényeztetett, sem hisztis, bárhová elmehettünk vele, gyakorlatilag sose sírt, s persze ahogy nőtt, úgy lett egyre kevesebb a szopik száma.

Szűk 3 hónap és születik a kistesó, vele is pontosan ugyanígy akarom csinálni, hiszen bevált a módszer, akinek meg nem tetszik, az szüljön magának gyereket és csinálja másképp.

2010. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
koszonom a biztato szavakat! igyekszem nem foglalkozni az okoskodokkal :-)))
2010. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem az én esetem egyedi, de látom másoknál is ez a helyzet. Nekem is ott van a nagyobbik kislányom akire szinte alig van időm az óránkénti szopizások miatt. Egy kicsit bűntudatom is van emiatt,de remélem ahogy telik az idő úgy egyre könnyebb lesz.
2010. ápr. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!