Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le 1 honapos...

Hogyan szoktassam le 1 honapos babamat a bimbovedorol?

Figyelt kérdés
Korhazban cumisuveget kapott es nem mutattak meg, hogy kell jol mellre tenni, igy egy hetes koratol bimbovedovel eszik (nem a mellem miatt, csak mint atmenet a cumisuveg es a mell kozott). Mostanaban rangatja a fejet es beduhodik a szopizas vegere. Felek, hogy cumizavara van es el fogja utasitani vegleg a mellett. Hogyan szoktassam le? Probaltam parszor vedo nelkul, de csak par percre fogadja el a mellemet, utana mintha nem tudna mit kezdjen vele. Tejem van eleg. El vagyok keseredve, segitsetek kerlek!
2016. okt. 10. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
1 napig meg kéne próbálnotok, hogy egyáltalán nem használsz bimbóvédőt. Az első pár szoptatás biztos nem lesz jó, mert neki ugye sokkal kényelmesebb védővel, máshogy is kell azt bekapni, így kell pár alkalom, hogy rájöjjön, hogy tud "csupaszon" tejet csinálni. Viszont az éhség nagy úr, pár óra/1 nap alatt biztos, hogy inkább megharcol a melleddel, minthogy éhen maradjon. Inkább neked lesz nehéz nézni, hogy szenved egy kicsit. Kitartást kívánok, hidd el, le lehet szoktatni róla!
2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kis fiam bimbóvédővel szopizott az első naptól... A kórházban úgy kezdtük, az apropóját már nem is tudom, de én nem bántam egyáltalán. 1 éves koráig szopizott azzal és semmi baj nem volt vele. Én igazából nem bántam, mert így megúsztam azt is hogy kisebesedjen, vagy kirágcsálja a mellem... :) Szóval, ha azzal viszont megy nektek, lehet nem is kellene erőltetni... bár mindenkinek a saját döntése...
2016. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!