Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nestlé Beba tápszerrel kell...

Nestlé Beba tápszerrel kell etetnem kisfiam, sajnos nincs tejem! Mennyibe kerül havonta így a táplálás havonta? Most 3 hetes a babám!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

a Beba 6 hónapos kortól van.

biztos, hogy ezzel KELL?

2010. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyogyszertárban lehet kapni az 1est,ami a boltokban van az a 2es v. a 3as.

első válaszoló azért irta gondolom mert neki nem kellett tápszert venni,igy nem tudta.

Nekem se szerencsére,csak hallottam róla,erre valamennyi támogatás is van,pontos árat nem tudok.

2010. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosan nestlé beba pro ha start!0+
2010. ápr. 26. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A Beba HA elég drága, receptre is majdnem 2000 Ft egy doboz. Rá van írva a dobozra, hogy összesen mennyi tápszert lehet csinálni belőle. Ebből már ki tudod számolni, hogy hány dobozzal fog elmenni egy hónap alatt.

Nálunk 3 hónapos kortól már a sima Beba a-est írják fel, ha nincs semmi allergiája a babának. Az sokkal olcsóbb.

2010. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is ezt esszük. Már alig van tejem. De azt vedd figyelembe, hogy sokat ki kell önteni, mert nem biztos, hogy mindet megeszi és 30ml-ként van a mérce hozzá. Nekem nagyon keveset eszik a kisfiam, így kevesebb is fogy.
2010. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De a doki fel tudja írni, akkor kicsit olcsóbb.
2010. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 7 hetesek vagyunk és sajna kevés nálunk is a tejcsi. Mi a Humana Ha starttal kezdtük, 2.100 volt, de nem vált be, mert fájt a hasa a picinek tőle. Most a Milupa Milumil HA Startot fogyasszuk ami 2.300. Az, hogy mennyibe kerül havonta, szerintem változó. Anna lányomnak egy doboz tápszer kb 10 napra elegendő. A tápszer ára pedig gyógyszertár függő. Volt, hogy a Milupát csak 1.800-ért vettük igaz anyóséknál a vidéki gyógyszertárban.
2010. ápr. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy nem csak tápszer létezik, én ajánlom figyelmetekbe a görögszéna gyógynövényt, ami kifejezetten megdobja az anyatej mennyiségét, és talán senki sem vitatja, de annál jobb nem kell a gyerkőcöknek. pl. görögszéna kapszula havi 6000 ft- ból kijön, és természetes módszer!
2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!