Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az utobbi napokban a kis...

Az utobbi napokban a kis egyevesem elkezdte elvalasztani magat. Legalabbis nappal nem ker tejet, ha kinalom, akkor sem, csak este es ejjel. Ezzel kapcsolatban lenne par kerdesem. (? )

Figyelt kérdés
- Ez egyaltalan mar az elvalasztodas, vagy ez meg visszafordulhat? (Bevallom, rossz erzes, hogy kozeleg a vege, pedig tudom, hogy a szopi nem az en igenyeimet hivatott szolgalni. ) - Ha csak ennyiszer keri, nem apad el? - Napi hany szopi az, ami eleg, mikortol kell tapszer? A baba 1 eves, nagyon szepen, imadattal eszi a szilardat, szoval ehen halni nem fog, de ugy tudom, ilyenkor meg kell azert a tej. Tehentej nalunk nem johet szoba, allergias ra.
2016. nov. 1. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam 2 éves múlt júniusban, de még mindig kap tápszert azért mert kéri. De egyéves korában biztosan adnék neki, hogy tuti elég legyen.
2016. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Hàt ez az élet rendje. Ha elapad, elapad. Legfeljebb éjjel tàpszer lesz de úgy tudom a tehéntejet nem csak azzal lehet helyettesíteni, hanem pl zabtejjel. Esetleg egy laktatóbb vacsi is lehetne, hàtha egyàltalàn nem kérne màr éjjel enni. Vhogy szerintem békélj meg ezzel, a szopi tényleg nem az anyàért van, és hidd el, ha vége, attól még màshogy és màs dologban jelen lesz ez a bensőségesség a kisgyerekeddel csak közben ő azért egyre önàllóbb emberkévé növekszik.
2016. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ő tudja, hogy kell-e neki, ne erőltesd. Ha este még kéri, adj neki. Napközben kínáld tejitallal, de ha tényleg rendesen eszi a szilárd ételeket, ne aggódj.
2016. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam tápszeres volt, tudom nem ugyanaz. Alig múlt egy éves, amikor egyik napról a másikra teljesen elutasította. Próbáltam másfajtát meg tejialokat, tejet is, de nem fogadta el. Onnantól kezdve szilárd ételeket evett meg nagyon sok tejterméket (sajtot, túrót, joghurtot) Most 2,5 éves, tejet ritkán issza meg, a kakaót jobban, de nem viszi túlzásba.
2016. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggelre adnék tápszert neki. Pregomin vagy Pepti tejallergiás babáknak való. Estére és éjjelre pedig marad a szopi. 1 évesen ez így elégnek tűnik.

Az enyém egyébként nem eszi meg a fél liter tejalapút sem. Pregomint kell kapjon de nem kell neki max 3 deci összesen. Más lehetőségem nincs. Kap növényi tejet is néha a semmitől jobb csak nem számít.

2016. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!