Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy tapszerbol...

Lehetséges, hogy tapszerbol többet fogyaszt a baba mint anyatejbol?

Figyelt kérdés
Ha kap anyatejet es tápot is neha , lejet hogy jol lakik kevesebb anyatejjel mint táppal? Pl tapbolmegiszik 120 ml . Anyatejet viszont szerintem nem iszik annyit egyszerre , igaz me nem mertem.
2016. dec. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kivancsi vagyok, mibol gondolod, hogy anyatejbol kevesebbet eszik, ha sosem merted?
2016. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 perc alatt csak nem tud annyit kiszivni a mellbol. Foleg ha a mell nics csordultig megtelve , hanem normális puha.
2016. dec. 16. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:

En a tapszeres taplalasban nem vagyok otthon, csak anyatejet kapott a fiam. Ket hetes kora korul volt, hogy mertem 1-2 napig, hogy hany grammot szopik es bizony kiszivott nehany perc alatt 180 grammot siman.

En nem vagyok rola meggyozodve, hogy a cumisuvegbol gyorsabban jon. A tejleado reflex kozben 5-10 lyukbol spriccelt a mellembol a tej magatol, plusz ezt a babam meg ugyebar szivta is. Ezzel szemben a cumisuvegen egy darab pici lyuk van csak.

Amennyire en tudom a tapszer jobban elteliti a babakat, ezert abbol elmeletileg kevesebbet esznek.

De hatha jon valaki, aki a tapszeres taplalasban meg a szoptatasban is otthon van.


1es voltam

2016. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy lehetséges. A tápszer nehezebben szívódik fel, ezért többet kér ebből az allergén, hízlaló löttyből.
2016. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapszerbol nekem kevesebbet evett mindig a babam.


4!

Neked is tapszert kellett volna kapnod tehentej helyett, es nem lennel ekkora marha.

2016. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mértem az elején, de akkor elèg lassan evett (tápszert nemigen kapott, max 1 hetes koráig napi 1x), azóta csak anyatejes, viszont a napi fogyasztása olyan 1 liter volt, mikor méregettem.

16 hetes és 8 kg kereken.

Azért írom, mert a 4-es hozzá nem értő cinikusan okoskodik. A nagyobbik lányom először nagy részben, aztán teljesen tápszeres volt. K*rwa rossz étvággyal. 1 évesen volt 8800 g. Most 7 éves, 23 kg, vékony testalkatú, úgy kell belekönyörögni az ételt a mai napig.

Ennyit a hízlaló löttyről...

2016. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!