Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 hetes a pici babam azóta...

2,5 hetes a pici babam azóta is max 20 ml tejet tudok lefejni ha nem szopott, iszok teat van még ra esély hogy beindul a tejem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

?????

Ma miért van tele az oldal ostobàkkal?


Szoptatod??? Elégedett a baba? Hìzott?????


Szerinted innen bàrki beléd làt. Info nélkül mit vàrsz. B axus sokan egyàltalàn nem tudnak fejni sehogy és mégis akàr több évig szoptatnak... Akkor szerinted???

2016. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem simán... de ne fejd, csak szoptatás után. ő többet ki tud szívni, mint amennyit fejsz.

elvileg a kereslet- kinálat elven működik, úgyhogy ne hagyd abba a szoptatást, minél többször tedd mellre, és csak cicizés után kapjon tápszert, ha nagyon muszáj

2016. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez annyi idős babával normális, nem tart sokáig, beindul majd rendesen. Csak szoptasd, ha kell, egész nap. Ne adj tápszert, amíg nem muszáj. Sokan itt adják fel.
2016. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eloszor szoptatom utana kap tápszert es utana fejem le.
2016. dec. 29. 16:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira Sir mert éhes kell a tápszer.
2016. dec. 29. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívj szoptatasi tanácsadót. A tea nem fog csodát tenni.

Akár ennek a cikknek a szerzőjét is hívhatod, vagy bárkit az ibclc oldalról.

[link]

2016. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na végre vmi info.


Ne fejd le szopi+ tàpi utàn, hanem tedd újra cicire.

Inkàbb cicizzen aztàn ha még éhes kapjon egy kis tàpot és tedd vissza cicire.

Sokkal többet tud enni ababa,mint amit te kifejsz, ràadàsul majd beàll a folyamatos termelésre a melled,azazahogy eszik a baba úgy termelődik tehàt nem fog úgy megduzzadni a melled, olyan leszmintha üres lenne, pedignem az.


Próbàld minden nyekkenésre cicire rakni,ennél jobb módszer nincs a tej beindìtàsàra.

És az is lehet,hogy lenne elég tejed csak lassan jön és türelmetlen a baba,ezen is segìt ha sűrűbben eteted.


Kitartàs,menni fog. Karamalz ital is jó tejserkentő, a grànàtalmàs pedig még finom is. Rossmanban is kapható pl.


1#

2016. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1# es vagyok.

Ha fàj a poci attól is sìrhat, és ilyen pici babànak arra is az evés a megoldàs.


Kaki rendben van?

2016. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van esély, ne aggódj! A napokban történt, h az én 4 hónaposom 2 napig egyáltalán nem volt hajlandó szopizni, annyira megzavartuk a cumisüveggel. Ordított, ha meglátta a cicimet, és még a szájába se akarta venni. Kifejni alig tudtam egy kis tejet. Nagyon el voltam keseredve, de az lll.hu-ról felhívtam egy tanácsadót, aki biztatott, h ne adjam fel. Legyen sok bőrkontaktus, feküdjünk be az ágyba, lehetőleg meztelen felső testtel, és bújjunk össze a picivel. A játszócumi használatot csökkentsük, vagy szüntessük meg meg, h a komfortszopást is a cicin csinálja. És a cumisüveg helyett itatópohárból adjuk neki a pótlást. Igaz, h aznap az egész estém ráment erre, csak a picit hordoztam félmeztelenül :) , de elkezdett újra szopizni, és azóta nem kell tápszeres pótlás se. Tedd olyan gyakran mellre, ahogy csak tudod, és szaporodni fog a tejed. A DM-ben kapható egy nagyon hatásos tabletta, már másnap érezhetően több tőle a tej. More Milk a neve. Nagyon drága, 7800 Ft, de sokkal jobb, mint a tea, vagy a homeós bogyók.
2016. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!