Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Több gyerekes anyukák, második...

Több gyerekes anyukák, második gyerek születésénél is bedurrannak olyan nagyra a cicik, mint az elsőnél? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az van, hogy 26 hónapos fiamat két éves koráig szoptattam, de már a második terhesség miatt érzékeny voltam, és elhagytuk a cicizést. Mikor szülni megyek kb. 6 hónapja nem fogok már szoptatni. Viszont, ugye tudjuk milyenek a kétévesek :) eléggé sovány vagyok a sok rohangálás miatt, és cicik sem nőttek valami sokat a terhesség alatt, 28 hetes vagyok. Félek, hogy mivel nem tudok eleget hízni, cicikre sem, lesz elég tejem a második babámnak??? Egyáltalán a második gyereknél ugyanúgy meg kell nőni a ciciknek, és belövellni is mint az elsőnél, vagy ez nem törvény szerű és a méret egyáltalán nem számít majd? Vigasztaljatok légyszíves, alig van cicim, de szoptatni nagyon szerettem!!!!
2010. máj. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

szia a méret nem szá,ít de szerintem ezzel te is tisztában vagy ha ilyne sokáig szopizott szopizik a kisfiad akkor biztos hogy nem lesz goond a másodiknál sem


nekem sem nőttek meg annyira mint az elsőnél a hamadiknál meg aztán egyáltalán nem nőttek


és semmi gond nem volt

2010. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A mellek méretét jórész a zsírszövet mennyisége, nagysága határozza meg, a tej viszont a tejmirigyekből jön, nem a zsírszövetből. Kismellű nők is "tejelhetnek" szépen, és nagymellű nőknek is lehet nulla tejük.
2010. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerkőcnél sokkal nagyobb lett és több tejem is lett! Nyugi minden jó lesz!!!!
2010. máj. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második gyereknél nekem is több tejem volt, legalább 50 liter tejet fejtem le másik babánk!
2010. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2.babánál 2 hét kellett,mire beindult rendesen a tejem,de jó,h nem adtam fel,9 hónapja szoptatok.
2010. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem minden babával egyre több tejem lett. Az első 1 hónapig szopott, a második 7 hónapig pótlással az elejétől, most a 3-nál már a terhesség alatt volt tejem és csak anyatejes a kisfiam.
2010. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a mell méretétől függ a dolog! És a soványságtól sem, én 54 kilóval szültem mind a 2 gyerekemet, úgy, hogy 10 kiló jött rám. És volt tejem mind a kettővel bőven. A 2. és a 3. babámmal is úgy lettem terhes, hogy szopiztak, s kb 3 hónapos lehettem, mikor elhagytuk. Első babámnál szülés után 2 nappal eszméletlen nagyok lettek a cicijeim, rettentően fájt, inkább megszültem volna még egy gyereket. A másodokkal már nem volt ez. Megjött a tejcsi szépen, s nem durrantak be a melleim. Júliusban szülök, remélem most sem lesz másképp :)
2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!