Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Piros a mell fogzás idején?

Piros a mell fogzás idején?

Figyelt kérdés

Bocsi nem tudtam kitalálni találo kérdést oda fentre :D

Szóval 9 honapos a kislányom, igény szerinti szopis. 3napja bujt ki a foga, mar tud vele jol harapni recés neki.

Sokszor jatszott mindig is a cicimmel, ha mellé fekszem mar keresi is.

Most viszont eszre vettem,hogy kb 2-3 cm reszen piros a bimbo alatt, ott ahol a fog hozza er(het) bar ott a nyelve, de egy jatszas alkalmaval lehet megcsocsalta?

Jaj tuti hulyenek neztek nehez igy elmondani :) remelem erti valaki! Nem faj amugy kulonoskeppen de eddig nemvolt baj a cicizessel. Koszi a valaszt


2017. jan. 24. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet attól. Nekem ugyanez volt .
2017. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogzáskor kb. ugyanúgy hozzá kell majd szoknia a cicidnek az újfajta igénybevételhez, mint az elején. Ne hagyd rágcsálni :) ha csinálja, rögtön vedd el tőle (ha elhúzod pl. a kisujjaddal a szája sarkát, akkor le tudod cuppantani), mond hogy "nem", és akkor pár nap alatt remélhetőleg megtanulja.
2017. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!