Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zoldes barnas szinu anyatej....

Zoldes barnas szinu anyatej. Mitol lehet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Fel eve nem szoptatok mar, es azota is ha megnyomom az egyik mellembol par csepp anyatej jon. Egy reszebol sotet zoldes-barnas szinu. Kb 2 honapja van ez ha nem tobb, azthittem elmulik majd. Amugy nem faj nem csomos a mellem. Nogyogyaszhoz kell fordulni ilyen jellegu problemaval? Valakinek volt hasonlo?
2017. febr. 21. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy éve nem szoptatok és még mindig jön pár csepp, de fehér. Szerintem nőgyógyászhoz menj a problémával.
2017. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy normalis ha meg jon belole egy keves de ez hogy ilyen szine van aggaszt kicsit. Koszi a valaszt
2017. febr. 21. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár hetes volt a kislányom amikor nagyon belázasodtam, akkor még ugye nem tudtam mitől. De a gyerekorvos azt mondta amíg nem lesz sötétebb vagy barnás színű a tej addig szoptathatok.

Szóval akkor nekem gyulladásra gyanakodott hogy az miatt is változhat a színe.

2017. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott a nőgyógyász?
2017. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem el vele orvoshoz szerintem mar kezd elmulni lassan semmi se jon belole . Varok meg kicsit mert csak reggel 7kor rendel az orvosom mindennap es a picivel busszal olyan koran reggel eleg nehez lenne menni meg nincs ki vigyazzon ra amig bemegyek a rendelobe ::/
2017. márc. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!